• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Vehicle system inspection required a kontrolka mazání

Buky

nový člen
4
Všechny zdravím.Už mě asi dohnal problém dieselů.Hlášení vehicle systém requiered,červený trojůhelník a poté červená kontrolka mazání.Zastaveno,odvezeno na odtahovce do AMH mazda Olomouc.Zítra budu vědět co s tím je.Je tu někdo z okresu Přerov,kdo by mi to potom spravil?Nechci mazdě Olomouc dávat 100K.Jezdím Pouze dlouhé trasy do německa,olej měněn po 15 tisících.Mazdu jsem koupil novou v roce 2017.Najeto 167000Km.bydlím u Lipníka nad Bečvou.Díky za odezvy.Honza
 
Všechny zdravím.Už mě asi dohnal problém dieselů.Hlášení vehicle systém requiered,červený trojůhelník a poté červená kontrolka mazání.Zastaveno,odvezeno na odtahovce do AMH mazda Olomouc.Zítra budu vědět co s tím je.Je tu někdo z okresu Přerov,kdo by mi to potom spravil?Nechci mazdě Olomouc dávat 100K.Jezdím Pouze dlouhé trasy do německa,olej měněn po 15 tisících.Mazdu jsem koupil novou v roce 2017.Najeto 167000Km.bydlím u Lipníka nad Bečvou.Díky za odezvy.Honza
Zkus se domluvit s @Reddwarf em. Mají dílnu v Lipníku kde se občas nějakým tím skyactivD zabývají.
 
Back
Top