• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Vibrace při startu

HonzaMM

nový člen
1
Zdravím mazďáci, mám problém s vibracemi při teplém startu ( M3 G122 2019 )
Chtěl bych se zeptat, jestli se někdo s podobným problémem setkal nebo o radu. Auto je staré rok a má najeto 31t km
Při studeném startu je vše v pořádku, motor chytne bez problémů. Ovšem když je auto zahřáté ( čím více, tím hůře ) nastartuji a 3-5 vteřin motor velmi výrazně vibruje, chvěje se celé auto. Poté se to vždy uklidní a je to ok. Dělá to cca 7 z 10 teplých startů. Na garančce nic nenašli. Přehrál se SW. Na změnu paliva žádný vliv. Docela mě to nervuje u skoro nového auta. Měl jsem půjčené v rámci mobility M3 se stejným motorem, tam se nic takového nedělo - přišli mi ty starty i hladší a jakoby se to moje auto za tepla zlehka dusilo. Ale jelikož diagnostika nevykazuje žádné chyby, tak to jako vždy má být přeci v pořádku a nikdo se s tím nechce zaobírat. Takže nevím, kam to dospěje třeba ve 150t km.
Díky za rady.
 
Čidlo vyhodnocuje chudou směs? Možná... Vibrující motor se každopádně dusí.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Back
Top