• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Vrzání / rány od přední nápravy / kola

Vyjma silikónového spreja ako mazivo do horného uloženia tlmiča, čo si Mazda predstavuje pod pojmom Rubber Grease? Co by tam "originalne" malo ist? Nejaka predstava? Budem menit tlmice tak by som to chcel rovno máznuť niecim "správnym".
 
Takže v podstate Red Rubber Grease od lubovolneho vyrobcu - Millers, Castrol, Morris...
 
Takže v podstate Red Rubber Grease od lubovolneho vyrobcu - Millers, Castrol, Morris...
Přesně tak. Mám Millers doma, stal trochu vis s dovozem, ale mam několik let klid a davem pokaždé výměne Tlumičů a jednou ročně tam natlačím stříkačkou co to vejde.
 
a akou striekačkou? aké cca množstvo tam dat, aby to trebárs zbytočne nevytieklo? mne tam jeden dával možno už aj pred 3r, tak by som chcel preventívne tam strieknut
 
Koupil jsme nějakou 100-200 ml v lékárně se širokým hrotem. Nnatlacis to tam ale půjde tam Malo tak asi kávová lzicka. Nebo nějakou maznici pro automechanika.Pomohlo mi kdy jsme přizvedl kolo.
 

Podobná vlákna

Back
Top