• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Výmena prednych ziaroviek H11

BcMizu

nový člen
4
Dobry den prajem,
Prestala mi svietit PP ziarovka na dennom svieteni. Nasiel som informaciu, ze musim kupit H11 55w. Kedze som vymenu nikdy nerobil, prosim o radu. Mam M3 r.v.2017

1. Aky typ, myslim vyrobcu/model ziarovky by ste mi odporucili kupit?

2. Ked sa meni jedna ziarovka, treba aj druhu? Vydrzala cca 6.5 roka, cca 95tis km.

3. A podstatna otazka. Ako sa tato ziarovka da vymenit? Zaujima ma postup, ako to urobim pretoze rukou za svetlom nieco nahmatam, ale nemozem s tym vobec pohybovat. Videl som navod na nete, ze cez spodny blatnik... vazne? 🙂

Dakujem za vase podnetne rady!
Prajem pekny den
 
Denní svícení je H15. Potkávací H11.

1. Je to jedno jakou značku. Více info: https://www.mazdaklan.cz/threads/vymena-halogenovych-zarovek-v-potkavacich-svetlech.324/
2. Vyloženě nemusíš, ale brzo budeš měnit také. Když vyměníš obě budou aspoň svítit stejně.
3. Pokud jde o potkávací, tak odcvakneš konektor -> pootočíš a vytáhneš. Normálně vrchem. Pokud máš velkou ruku, tak podběhem.
Dakujem za odpoved.
Teda ak mi nesvieti ani denne a ani stretavacie, tak mi odisli az dve ziarovky?
Takze budem musiet kupit az 4 ziarovky, dve h11 a dve h15?
 
Back
Top