• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Wireless Apple CarPlay / Android Auto

Tak to vypadá, že verze se starším infotainmentem, který disponuje Wi-Fi, dostává od letošního modelového roku bezdrátový CP a AA

Na alternativy jsem se díval, ale nakonec jsem to zavrhl, protože to není originální CP, nýbrž software, který jen tak vypadá.
 
Ty dongly k bezdrátovému Carplayi prý rádi zamrzají, trvá cca do minuty než to naběhne a má to docela odezvu (na hovory naprd například). Počkal bych na ofiko řešení. Už jsem to měl několikrát v košíku, ale nakonec jsem si za ty peníze raději zašel na steak.
 
Tak to vypadá, že verze se starším infotainmentem, který disponuje Wi-Fi, dostává od letošního modelového roku bezdrátový CP a AA

Na alternativy jsem se díval, ale nakonec jsem to zavrhl, protože to není originální CP, nýbrž software, který jen tak vypadá.
Tohle je teda zásadní zpráva! Pokud přidají Wireless Carplay do všech modelů od roku 2013, tak to budou fakt frajeři. Co mě ale zajímá mnohem víc - nevěřím tomu, že by to zprovoznili u starých aut a nedali tuto možnost i u nových s MZD Connect 2 :eek: Tak snad se dočkáme - i za cenu přidání nějakého toho předraženého Wi-Fi AP navíc.
 
Také by mě zajímala nějaká aktuální zkušenost, ideálně, aby tam nebyla žádná prodleva a vše fungovalo jak má.
 
Já mám CX-5 rok 2022 a mám Carplay drátově. Nyní 2023 dostala bezdrát a Mazda prý neplánuje zavedení bezdrát Carplay do starších modelů. Přístup hrozný, na zákazníky ser**.
 
Já mám CX-5 rok 2022 a mám Carplay drátově. Nyní 2023 dostala bezdrát a Mazda prý neplánuje zavedení bezdrát Carplay do starších modelů. Přístup hrozný, na zákazníky ser**.
Jako že když přidají do nového modelového roku nějakou výbavu, tak ji mají dát zpětně do všech aut..? To nějaká automobilka dělá?
 
Jelikož se jedná o totožné auto tak proč ne. Je to otázka softwarové aktualizace, popř. výměna hardwaru, určitě to nebude na výměnu celého auta. Automobilky běžně nabízejí upgrade některých nových funkcí do starších vozidel, pokud to není razantní zásah do elektroniky. Navíc když se jedná o stejnou generaci daného auta.
 
Jelikož se jedná o totožné auto tak proč ne. Je to otázka softwarové aktualizace, popř. výměna hardwaru, určitě to nebude na výměnu celého auta. Automobilky běžně nabízejí upgrade některých nových funkcí do starších vozidel, pokud to není razantní zásah do elektroniky. Navíc když se jedná o stejnou generaci daného auta.
... :) Řekl bych, že tady bude ten hlavní problém.
 
Poslední úprava:
Ale když jsem jim psal, tak odepsali, že "neplánují danou funkci zpřístupnit v modelech staršího data výroby". Kdyby napsali, že to není technicky možné, tak asi fajn, ale takto to na mě působí že nechtějí.
 
Back
Top