• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Zámek řízení volantu

Honzastr

nový člen
1
Ahoj, při nastartování se odemknout zámek řízení ( nevim jak se to přesně nazývá)ale změnil zvuk je hlucnejsi jako kdyby se zadiral a jednou se mi stalo ze to neslo nastartovat, nikde na fóru ani na nezu jsem nenašel co by tu hlučnost mohlo způsobovat a tak se obracím na vas. Mazda 6 121kw 2017. Mějte se hezky Honza
 
Ahoj, při nastartování se odemknout zámek řízení ( nevim jak se to přesně nazývá)ale změnil zvuk je hlucnejsi jako kdyby se zadiral a jednou se mi stalo ze to neslo nastartovat, nikde na fóru ani na nezu jsem nenašel co by tu hlučnost mohlo způsobovat a tak se obracím na vas. Mazda 6 121kw 2017. Mějte se hezky Honza
Ahoj. Přes zimu ten elektrický zámek volantu bývá trochu hlučnější. Záleží jak moc je hlučný.
 
Back
Top