• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Záměna xenon / halogen světlometů GH FL

Tomáš666

člen KLANu
32
Sháním levně xenonové přední svĕtlo, ale nemužu za nic sehnat použité a repas se nevyrábí ,originál stojí 31 000 tak mi napadlo koupit halogenový a jenom vyměnit halogen za xenon ale nevím jestli by to šlo.
 
V Polsku jich pár je, mrkni na allegro.
Možná by se světlo dalo opravit, záleží kde je problém.
Záměna možná není a navíc jsou světla rozdílná i vzhledově (chybějící dálková žárovka, jiná pozice blinkru atd.):
3e737ddf4e54ab27dcf33ea290db.jpg Headlight-headlamp-Mazda-6-GH-2007-072010-left-side.jpg
 
Přidám se k dotazu. Mám na GH před facelift bi-xenon a mám celkem popraskane skla na světlometu. Nikde jsem nenašel náhradu za originál bi-xenon. Všude pouze světla na H9+H11. Prikladam foto světla na tu H9+H11. Já mam úplně stejne světla, ale místo dálkových mám žárovku na prisvit do zatáček. Dalo by se případně tohle světlo vyměnit a za ty moje?

46E9F572-591A-4CFC-9E19-7511D6CA98FF.jpeg
 
Světlo určitě ne. Ale pokud myslíš kryty tak ty u před FL ano.
Záleží v jakém je máš stavu. Navštiv kluky z DobreSvietime a budeš mít po problému za pár peněz a 3 hoďky práce viz. Xenony, výbojky ;)
Pokud máš plexi prasklé, tak není problém nahradit novým. Doporučuji u kluků nahodit na nové kryty UV ochranu. Náhrada prasklého předního světlometu
A také doporučuji používat jinou směs do ostřikovačů ;)
 
Díky, zkusím jim napsat. Mám popraskane plexi na světlech, ale přijde mi ze je to zevnitř. ÚV ochranu bych neřešil, to si nalepim PPF fólii. Prikladam foto mých svetel, ale jde to hůř videt

1AC40AAA-0302-4450-A7A6-F38BAF20A1AB.jpeg
 
Back
Top