• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Náhrada prasklého předního světlometu

Souhlasím s @Ladman . Kupoval jsem mlhovky od TYC do 323BJ a byť pasovali naprosto přesně a ze začátku i dobře svítily,tak po docela krátký chvilce do nich začalo zatýkat a pochromování paraboly se začalo dost rychle loupat.
Za mě pokud je na výběr,tak TYC raději ne. Pokud je nouze tak jo,ale nečekat nic extra.
 
Kupoval jsem tehdy přední světla na Vectru C (auto z 2006) od TYC a rozhodně nedoporučuju.. Jeden origo halogen Hella dodnes stoji 7000,- já koupil dvě světla TYC za 3800,- proč asi:)
Je to šmejd, byl to typ s čočkou, vůbec nesvítí, rosí se, nejde rozumně seřídit a po roce a půl se začala loupat vrchní vrstva ( lak) polykarbonátu.. Navíc žárovka blinkru měla spešl úchytku, těžko se to popisuje, kterou TYC ke světlu nedodalo takže bez starejch úchytek z originálnich světel bych stejně nemohl jezdit .. Nikdy více.. Radši repas originálu když už..
 
Poslední úprava:
Back
Top