• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Zamykání, Alarm, DO

No a to ako mám tušiť či to zvládneš ? Ja to zvládnem.
Ahoj, prosím ťa rád by som sa spýtal ohľadom vyššie spomínaného zamykania a odomykania auta bez zvuku. Ja mám tiež len blikanie, viem to niekde zapnúť cez diagnostiku?
Dosť by mi to uľahčilo život keby som sa nemusel stále obzerať či to bliklo alebo nie so zamkmutim :)
Ďakujem ti vopred za reakciu
 
Ahoj. Tak to ti vubec neporadim. Dal jsem to nezkoumal. Me tedka nejde uz ani to blikani. Mam oddelane spinace ve dverich a trochu se mi v tom vrtal autoelektrikar , tak nevim jestli mi to nejak neodpojil. Resil jsem alarm, ktery se sam zapinal . To uz ted nedela, tak s tim nejspis neco provedl. Akorat ted uz zamykani/odemykani ani nezablika. Slyset to skoro neni, tak musim brat za zadni kliku, abych zjistil jestli je zavreno. Tak uvidime, az tam vratim spinace do klik, jestli se to vrati k normalu..
 
Já nakonec nerozdělával, však to tam i píšu, že jen posílám návod. Osobně jsem to vyřešil odpojením sirény a na alarm rezignoval. Možná to v budoucnu vyřeším, ale teď nemám čas ani auto umýt, natož si hrát se zámky.

Odesláno z mého SM-G970F pomocí Tapatalk
 
Back
Top