• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Zapojeni airboxu 105kw

Barci

nový člen
5
Zdravím, chtěl jsem se zeptat zda nemá nikdo foto mazdy 6 105kw zapojení hadiček do airboxu, příjde mi, že mazda netáhne tak jak by měla. Mé zapojení viz. foto - takhle jsem to již koupil. Nikde namůžu najít žádné schema zapojení, ale všude vidím že jsou hadice zapojené do 2 horních trubiček a když tu zaslepenou opravim, tak co má být připojeno dole ?

20061F1E-790A-462E-A796-665A865E20A5.jpeg 8C38E4F1-2134-4561-A46D-35E2E5D48691.jpeg C84D9EDC-DE18-48D3-9E92-FCF6A7BDA4FD.jpeg
 
Nemám auto u sebe, ale řekl bych že je jedno kde jsou zapojené-je to jedna nádobka se třemi vývody. Být tebou, tak začnu výměnou těch hadiček-rovnou bych vyměnil všechny, protože je dost pravděpodobné jak na jednu sáhneš praskne i druhá..
 
Dobre, ale zajimalo by me zda maji byt zapojeny vsechny ty vyvody (trubicky) nebo jestli ma byt jednen odpojeny
 
Mrknu odpoledne, ale po paměti jen 2. Třetí (spodní) je normálně zaslepené.
 
Back
Top