• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Zapojení ambientního osvětlení

mellda

výkonný člen KLANu
439
Neměl by někdo odkaz na návod, jak zapojit ambientní osvětlení? Našel jsem jen pro CX-5 a nevím, jestli je to u BM to samý.

 
Tak bohuzel to nesedi. Je tu jiny konektor. Kde sehnat schema?b81a6bb7d65d7b33a00966f9187ff4c3.jpg

Odesláno z mého XT1635-02 pomocí Tapatalk
 
Tak jsem to nakonec promeril voltmetrem. Zluta je minus, cervena plus. Pri zhasnuti klesa napeti pomalu, coz zpusobuje to pekne postupne ztmivani. U ambientniho osvetleni od cajnana to ale zpusobi napred ztlumeni a pak to trosku problikne. Nic dramatickyho. Za ty prachy skvely. Ovladani pres bluetooth, RGB, ovladani intenzity i rezimu (konst. sviceni, pulsovani,blikani,stridani barev) a pamatuje si to nastaveni, takze staci nastavit jednou.

IMG_20190817_102517406.jpg
 
Vedel by, prosim, nekdo, jak zapnout ambientni svetylko nad hlavou (maly modry ve skvirce panelu osvetleni kabiny), co sviti na saltrpaku? Pripadne ktera je to pojistka..
 
Poslední úprava:
Taky to zrovna řeším (mimochodem díky za nedávný tip, @Natural) :) Jen teď bojuju s výběrem LEDky se správnými parametry a nejlíp i stejnými vlastnostmi.

Ten modul s modrou ambientní LED vypadá po rozdělání takhle:
DSC_4205.JPG
Jen je dost riziko, že se u toho černýho krytu odlomí jedna packa, tak jako mně :D
 
Vidím na profilovce ER a v podpisu GH (v tématu BM :D ). Pokud se jedná o GH, tak ti pouze dosvítila ledka a stačí ji vyměnit. Členové to řešili například zde: Rozdíl před faceliftové verze vs. po faceliftové (2011) + doplňkové info ;)
Jedna se o GH...jeji kvality si ted uzivam. Diky za tip

Vidím na profilovce ER a v podpisu GH (v tématu BM :D ). Pokud se jedná o GH, tak ti pouze dosvítila ledka a stačí ji vyměnit. Členové to řešili například zde: Rozdíl před faceliftové verze vs. po faceliftové (2011) + doplňkové info ;)
 
Back
Top