• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Zdravení

LadyDoubleEl

rodinný člen KLANu
762
Ahoj, dneska jsem vyjela z Blanska do Svitav a byla jsem překvapena. Pozdravily 3 z 5. U nás jezdí hodně Mazďáků, ale nikdo nezdraví. :confused:

Jak jste na tom vy ve svém okrese, zdravíte své "kolegy"? :)
Nebo zdraví oni sami od sebe? :rolleyes:
 
S Mazdou to bylo nahodny, nez pravidlo. Ale se sobem drtiva vetsina a je to spis pravidlo
 
ještě se mi nikdy nestalo, že by někdo pozdravil ... Saabisti se zdraví, Subaristi taky, ale jiné značky jsem ještě nezažil ......
 
chybělo málo a taky jsem měl místo Mazdy 159tku :) Nakonec zvítězil rozum nad krásou :))
 
Takisto sa snažím nadviazať aspoň nejaký očný kontakt od protiidúceho šoféra a kývnuť si, ale nikdy sa mi ešte nestalo, že by som sa s niekým pozdravil . Odkedy som Mazda pozitív dúfal som, že sa budeme zdraviť, ako napr. "volvisti", ale moja skúsenosť po 10 mesiacoch = 0 bodov :-\
 
já teda nejsem příznivcem všeobecného zdravení se, třeba zběsilé zdravení mezi cyklisty mi přijde úplně mimo .....
 
kdybychom měli označená auta logem klubu, pak mi to dává smysl. Ale na to je ještě čas ,-)
 
Vitus: A jak poznáš, že zrovna tahle Mazda má to logo? Já se hodlám nálepkou hlásit k Moravia Unit, ale kdo to pozná, když pojede naproti :) Každopádně je to dobrý nápad
 
v dobách Fordu jsme mívali podložky pod SPZ, které byly identifikovatelné i za jizdy, celkem to fungovalo. Stačil by i malý plotřík. Ale jak říkám, k tomu máme s MazdaKlanem ještě nějakou cestu :)
 
Tak ja myslim, ze ty skalni si treba auta poznaj navzajem. Maxovo trojku pozna kazdej, napriklad...
 
Back
Top