• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Zdravení

Co mám Mazdu, ještě mě nikdo nepozdravil...Kdyz jsem měl Hondu Prelude, bylo to uplne normální, že mě Hondaři zdravili :cool:
 
Zas je treba si uvedomit fakt, ze Mazdu maj i lidi co takovy veci neresi a o nejakym zdraveni ani nepremysli. Takze jsou prekvapeny. Ja treba zdravil jen nejaky u kterych bylo zretelny, ze treba jsou v nejakym klubu nebo to "prozivaj" trosku vic.
 
ja myslim ze se za par tydnu pozname,vsichni budou mit ledky od Naturala:)jinak se mi to stalo jednou ze na me protijedouci mazdak blikal a smal se...jinak jen tupe koukani a delani ze nemame stejny auta:)
 
Mazda pro hodne lidi neni srdcovka,berou to jen jako auto...hlavne ty novejsi modely.Asi bych to neresil..kamos s Hondou to ma jinak,tam jsou hondaci srdcari:)Ale zase to plati hlavne u starsich modelu a tech tuningovych,no je to o lidech.Pokud tady na Vyskovsku budou srazy pravidelny,myslim ze se to tu stane pravidlem,blikani na kolegy s eMkem ve znaku:)
 
já bych to tak neprožíval ... keců o srdcařství si můžete přečíst hromadu na Mazdaclubu. Kecy nemaj cenu, důležitý jsou činy ,-)
 
Já zdravim pokaždý, když vidim mazdici, ale většinou na mě lidi koukají jako na blbce :eek:
 
Pze nevi o co jde... ale jak rikam, za nejakou dobu az si navzajem poznate auta, budete uz vedet o co jde :)
 
no tak do tý doby se snad znovu přidáš do našich řad, nicht war ?
 
Já zdravím "jen" stříbrné 6 GG/GY facelift a když jedu v GH tak šedá GHčka :) Takto to funguje a řidiči pozdraví stejnému autu na zpět ;)
Občas zapomenu v čem jedu a potom z GHčka zdravím GGčko a naopak. To většinou už každý kouká jestli svítí a nebo kde jsou policajti :D
Mě jinak nikdo první nepozdravil :cool:
 
Taky se snažím zdravit je 6tky, ale prostě asi mám štěstí jen na policajty, co si mě vychutnávají .. :D dnes třeba dvakrát za 50km cestu.
A je to pravda kluci, až trochu poznáme auta, tak už budem vědět. ;)
 
A myslim, že teď už je dobře rozeznatelná i na parkovišti s timhle na přední sedačce :D
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top