• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Zvuková signalizace

Mazda 3

nový člen
3
Dobrý den,
při jízdě se mi v autě začala ozývat zvuková signalizace, i když nesvítí žádná z kontrolek. Zvuk vychází z levé přední části vozu. Jde o neustále se opakující tón (pípání), který začne chvíli po jízdě a skončí při vypnutí motoru. Mohl by mi někdo prosím poradit o co se jedná, v čem je problém a jak to vyřešit?
Předem moc děkuji za odpovědi.
 
Jaká Mazda 3, BL, BM, BN nebo BP? Nezapnutý pás, zavazadlo na spolujezdcově sedačce, přední parkovací senzory, hlídání mrtvých úhlů.
 
Jaká Mazda 3, BL, BM, BN nebo BP? Nezapnutý pás, zavazadlo na spolujezdcově sedačce, přední parkovací senzory, hlídání mrtvých úhlů.
Je to Mazda 3. Pásy to nejsou, ty mají jiný zvuk a parkovací senzory
Dobrý den,
při jízdě se mi v autě začala ozývat zvuková signalizace, i když nesvítí žádná z kontrolek. Zvuk vychází z levé přední části vozu. Jde o neustále se opakující tón (pípání), který začne chvíli po jízdě a skončí při vypnutí motoru. Mohl by mi někdo prosím poradit o co se jedná, v čem je problém a jak to vyřešit?
Předem moc děkuji za odpovědi.
Jedná se o Mazdu 3 BK, rok 2003.

Furt nevím jaká z mazd3 to je. Která generace. Nemůže to být třeba klíč? Přítomnost klíče?
Jedná se o Mazdu 3 BK, rok 2003.
 
Back
Top