• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín 1.4 , 2004 , 59kw

Ondra87

nový člen
2
Zdravim, nedávno mi auto za jízdy skočilo do nouzáku a rozsvítil se engine , hodil jsem to na diag a ukázalo mi to chyba zapalování. Koupil jsem teda svíčky- nic , kabely-nic,cívku-nic , tak sem to hodil do servisu a řekli mi , že je špatná řídící jednotka.Jede mi to na 2 válce , motor se klepe a výfuk dělá taky pěkný zvuky. Máte s tím někdo zkušenosti? Nechce se mi davat 10k kdyz ma auto cenu tak 30 k. Za každou radfu budu rád, už sem z toho vyřízenej, dík za info
 
Taky se mi to stalo, motor na dva válce, ale vyřešilo se to svíčkama. Sorry, že ti moc neporadím, ale když ti řekli, že je vadná řídící jednotka (předpokládám, že to zkoušeli nějak resetovat), tak to tak asi bude, ne?
 
svíčky sem měnil, mě právě připadalo , že byl v servisu takovej nejistej, asi ji vyndám a pošlu na rozbor :D
 
Zdravim, nedávno mi auto za jízdy skočilo do nouzáku a rozsvítil se engine , hodil jsem to na diag a ukázalo mi to chyba zapalování. Koupil jsem teda svíčky- nic , kabely-nic,cívku-nic , tak sem to hodil do servisu a řekli mi , že je špatná řídící jednotka.Jede mi to na 2 válce , motor se klepe a výfuk dělá taky pěkný zvuky. Máte s tím někdo zkušenosti? Nechce se mi davat 10k kdyz ma auto cenu tak 30 k. Za každou radfu budu rád, už sem z toho vyřízenej, dík za info

J


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Back
Top