• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Airbag vypnutí

SiskynsCz

nový člen
6
Mazdar prosím otázka jde u Mazdy 6 Gl 2019 vypnout airbag spolujezdce já jen že žena je těhotná a nikde jsem nic nenašel ☺️ tak prosím o radu děkuji
 
Ahoj, vypínač na klíč by měl být v přihrádce spolujezdce
 
U předešlé verze to bylo v kastlíku u spolujezdce. Ale hlavně u těhotných se vypínat airbag nedoporučuje. Má se jen sedačka šoupnout trochu dozadu, aby měla před břichem cca 25 cm.
 
Tak jsem koukal do návodu u tvé šestky a airbag spolujezdce vypnout nejde. Taky všude zakazují dávat vajíčko (proti směru jízdy), kvůli aktivaci airbagu. Je tam jen senzor, pokud tam někdo sedí, tak je airbag aktivní, když tam nikdo nesedí, tak je airbag vypnutý. Ale vypnout klíčem, jako u jiných Mazd, to nejde. Zřejmě kvůli aktivní kapotě.
 
Tak jsem koukal do návodu u tvé šestky a airbag spolujezdce vypnout nejde. Taky všude zakazují dávat vajíčko (proti směru jízdy), kvůli aktivaci airbagu. Je tam jen senzor, pokud tam někdo sedí, tak je airbag aktivní, když tam nikdo nesedí, tak je airbag vypnutý. Ale vypnout klíčem, jako u jiných Mazd, to nejde. Zřejmě kvůli aktivní kapotě.
Děkuji ☺️
 
Tak jsem koukal do návodu u tvé šestky a airbag spolujezdce vypnout nejde. Taky všude zakazují dávat vajíčko (proti směru jízdy), kvůli aktivaci airbagu. Je tam jen senzor, pokud tam někdo sedí, tak je airbag aktivní, když tam nikdo nesedí, tak je airbag vypnutý. Ale vypnout klíčem, jako u jiných Mazd, to nejde. Zřejmě kvůli aktivní kapotě.
Volal som akurat ohladon toho s panom zo servisu. Sedacka sa moze
Dat dopredu, je tam spinacie vahove cidlo na 15kg. Tak vajicko plus maly drobec by mal byt ok.
 
Volal som akurat ohladon toho s panom zo servisu. Sedacka sa moze
Dat dopredu, je tam spinacie vahove cidlo na 15kg. Tak vajicko plus maly drobec by mal byt ok.
Šetří se na všem. Už i na knoflíku k odpojení čidla. : unamused:
 
Volal som akurat ohladon toho s panom zo servisu. Sedacka sa moze
Dat dopredu, je tam spinacie vahove cidlo na 15kg. Tak vajicko plus maly drobec by mal byt ok.
Tak to bych toho pána ze servisu asi nakopal do prdele, protože když je jasně v autě od automobilky označeno( na i pod stínítkem), že se na dané místo nemá umísťovat dětská autosedačka, tak bych na řeči o tlakovém čidlu do 15kg nespoléhal. Při prudkém brždění ta sedačka bude mít určitě větší tlak než 15kg a pak se ten airbag zapne. To pak bude pozdě říkat, ale pan ze servisu říkal.
 
Mazdar prosím otázka jde u Mazdy 6 Gl 2019 vypnout airbag spolujezdce já jen že žena je těhotná a nikde jsem nic nenašel ☺️ tak prosím o radu děkuji
Ahoj. Když nebude paní připoutaná, tak riskuješ zranění nejen soudružky ženy, ale i dítěte. Kdes to slyšel, vypínat airbag u těhotných?
 
Back
Top