• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Aktualizace systému MZD Connect s dotykovým displejem (od roku 2014)

No tvl, to tedy pekne pustilo baterce zilou! To radsi skusim upgrade v lete, abych rano jeste nastartoval...
 
Nějaká čitelná vylepšení v poslední verzi?
Auto lépe jede, ale to spíš kecám o_O
Za mě je svižnější v AndroidAuto části. Nějak zde i nepatrně zvětšil ikony, a dle mě i Google mapa má větší písmo, bublina "o pět minut delší trasa" zaclání taky více. Možná ostatní našli více...
 
Tak už sa aj ja môžem pridať do tímu aktualizovany na inštaláciu Android auta. Len mne prvý update odpalil celé CMU, tak som ho musel zháňať v poľsku ?
 
Aktualizace zabrala z verze 70.00.100 na tu 74.00.324A 55min!
Sakra..., týden zpět jsem se divil svým 45 minutám a teď tohle :sob:
Nic, dám chvilku pauzu, natrénuji, povzbudím baterii a pak to musím (?) urvat o_O
I tak díky za postřehy samozřejmě ;)
 
Par zmen co probehlo...vic sem zatim nenasel...takze spis jen pro ty co pouziva CarPlay....

Ver. 74.00.324 fixes these software errors (bugs):
  • If the shift lever is operated quickly while displaying the CarPlayTM screen, the rear view screen may not return to the CarPlayTM screen.
  • When the gear position is shifted into P from R, the screen may not return to the previous condition before shifting into the R position.

Ver. 74.00.311 fixes these software errors (bugs):
  • When using CarPlayTM, sound may not come out from the driver side speaker.
Ver. 74.00.310 and later fixes these software errors (bugs):
  • Frequent temperature warnings may appear in the center display.
  • The time in the center display may be inaccurate.
 
objednáváš to z EU obchodu, pokud máš na objednávce / faktuře rozpad s DPH/VAT tak to případně jen doložíš na tom jejich webu. Občas to po mě chtějí i z aliexpress
Dáreček dnes dorazil, oni to deklarují (poskytli FA) jako pětidolarový USB adaptér, tedy vše prošlo celnicí bez dalšího up-liftu ceny ;) Je to mrňavé, já čekal dle fotek velikost až power banky, otestuji až bude v týdnu čas.
Mimochodem, naše CX-30 má v manuále lehce popsán wireless CarPlay i AndroidAuto a tam se rovněž výslovně uvádí, že pracuje přes Wi-Fi i Bluetooth zároveň. Jinými slovy, není to asi jen výmysl naší krabičky, ale zřejmě obecný požadavek (možná v útrobách dotčeného vozu bude stejná krabička :))
To be continued...
 
Aktuálne je CarlinKit za 45 eur na Aliexpress. Pri platení odpočíta 11.28 eur a treba použiť pre ďalšiu zľavu zľavový kód an5 a odpočíta z ceny ďalších 4.43 eur. Pripájam link CarlinKit
 
Zobrazujú sa Vám pri navigácii cez AA Ver. 74.00.324 napr Waze prip. Google map inštrukcie odbočenie a pod aj na head up displeji ?
 
Tak sem to tam rovnou nahral a vse bez problemu. Aktualizace zabrala z verze 70.00.100 na tu 74.00.324A 55min! Par fotek a taky nejaky fotky z AA (verze 8.8.630424)

Zobrazit přílohu 44762 Zobrazit přílohu 44763 Zobrazit přílohu 44764 Zobrazit přílohu 44765 Zobrazit přílohu 44766 Zobrazit přílohu 44768 Zobrazit přílohu 44769

Linky na vsechny verze mazda connect jako vzdy tady: https://mega.nz/folder/QZ8ThT6R#DMCGgkNo7mO-vEf6qTej2w
Ano, také jsem aktualizoval doslova za hodinu, jen jsem chtěl vědět, jestli je to nejnovější verze aktualizace, nebo už vyšel nový software?
 
Zdravím, chcem sa spýtať pár otázok. Na moje CX5 mam poriešené android auto tak, ze usb socket mam zakúpený cez aliexpress a aktualizáciu CMU mam na verziu 7.00.100A

1.Chcem vedieť, mozem v takejto kombinácii, t.j.verzia súčasného firmware Mazda CMU + usb socket z Aliexpress urobiť inštaláciu AIO tweaks? Ide mi o sprístupnenie funkcie dotykového displeja počas jazdy, nič iné nepotrebujem.

2. Môžem urobiť aktualizáciu firmware v novom usb sockete zakúpeného cez Ali alebo vždy musím pripojiť originál?

3. Môžem na základe mojej súčasnej verzie CMU 7.00.100A nainštalovať rovno najnovšiu verziu 74.00.324?

4. Verzia 74.00.324 má len súbor update? Netreba inštalovať žiaden ďalší súbor, len ten update?

Ďakujem.
 
Zdravím, chcem sa spýtať pár otázok. Na moje CX5 mam poriešené android auto tak, ze usb socket mam zakúpený cez aliexpress a aktualizáciu CMU mam na verziu 7.00.100A

1.Chcem vedieť, mozem v takejto kombinácii, t.j.verzia súčasného firmware Mazda CMU + usb socket z Aliexpress urobiť inštaláciu AIO tweaks? Ide mi o sprístupnenie funkcie dotykového displeja počas jazdy, nič iné nepotrebujem.

2. Môžem urobiť aktualizáciu firmware v novom usb sockete zakúpeného cez Ali alebo vždy musím pripojiť originál?

3. Môžem na základe mojej súčasnej verzie CMU 7.00.100A nainštalovať rovno najnovšiu verziu 74.00.324?

4. Verzia 74.00.324 má len súbor update? Netreba inštalovať žiaden ďalší súbor, len ten update?

Ďakujem.
1. "teoreticky" ano, ale ne bez propojeni jednotky s pocitacem (musi se vymontovat, zezadu napojit kabely, pripojit pres seriove rozhrani k terminalu a pak jde pustit instalace AIO tweaks)
2. aktualizace jde delat na novem usb (je to vicemene original)
3. ano
4. ano
 
1. "teoreticky" ano, ale ne bez propojeni jednotky s pocitacem (musi se vymontovat, zezadu napojit kabely, pripojit pres seriove rozhrani k terminalu a pak jde pustit instalace AIO tweaks)
2. aktualizace jde delat na novem usb (je to vicemene original)
3. ano
4. ano
Ďakujem za odpoveď. Už som si zbežne študoval čo to obnáša hodiť tam Mazda AIO Tweak, rozhranie potrebné k prenosu mám, zapojiť by som to vedel len nejak mam obavu skúsiš to, keďže jedno CMU som už musel meniť. ?

Pôjdem teda rovno aj aktualizovať firmware na najnovšiu verziu. ?
 
otázka: mám aktuálně verzi OS 70.00.100 EU N a bezpečný režim 70.00.100; můžu aktualizovat rovnou na poslední verzi? Díky
 
Back
Top