• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Aktualizace systému MZD Connect s dotykovým displejem (od roku 2014)

Aktuálne je CarlinKit za 45 eur na Aliexpress. Pri platení odpočíta 11.28 eur a treba použiť pre ďalšiu zľavu zľavový kód an5 a odpočíta z ceny ďalších 4.43 eur. Pripájam link CarlinKit
ahoj, můžu se zeptat, jak jsi s tím CarlinKit spokojen a co to vše umí??
 
Objednal som ho tiez hned ako to napisal, prislo to rychlo. Da sa updatnut fw tej krabicky, ale to som nerobil. Parovanie bolo v pohode, pripojenie mi zatial spadlo 2x odvtedy, inak super. IPhone XR mi zerie asi 10% baterky za hodinu, pripojenie nevypadava ani pri dlhsej jazde (1.5h). Nezaznamenal som ziadny lag ovladania, pouzivam na Waze a audio. Tel sa pripoji velmi rychlo po nastartovani.
 
ahoj, můžu se zeptat, jak jsi s tím CarlinKit spokojen a co to vše umí??
Ahoj, som s tým spokojný, telefón mam vo vrecku a pekne mi ide android auto. Presne ako kolega píše, je to stabilné, taktiež mi len 2x spadlo pripojenie. Aktuálne tomu nemám čo vytknúť. Pripája sa to do jednej minúty samé, netreba na nič klikať.
Baterku mi to na Samsung Galaxy S20 žerie viac ako píše kolega vyššie, ale s tým som počítal. Rozmýšľal som už aj o bezkontaktom "nabíjaní" , resp udržiavaní baterky na rovnakej kapacite keďže moja cx5 nemá bezkontaktné nabíjanie. Našiel som toto tak to možno poriešim aj tým .
Redukcia QI
 
Poslední úprava:
@Maros: tak to je zajímavé řešení na ty nabíječku. Jen pozor na velikost telefonu aby se to to tam vešlo. Já mám s mým OnePlus 10 Pro problém to na šířku nacpat do té mojí bezdrátové. Já mám tedy tu natvrdo instalováno, kdy jsem to vyměňoval za ten stávající odkládací prostor a musel kvůli tomu rozebrat celou područky, řadič u atd. To tvoje je ale o hodně rychlejší, jen přijdeš o 12V zásuvku. Dej pak vědět jak to frčí.
 
Ahoj vespolek, pokusil jsem se provést podle návodu update naší M6 s původní verzí OS 59.00.443 EU N První krok, tedy update na EU_70.00.100A (failsafe i OS), proběhl OK, zkusil jsem tedy pokračovat na EU_74.00.324A a skončil jsem ve smyčce při 99% (obrázek) Pokusil jsem se vrátit k 70.00.100 prostým vložením USB se staším OS, instalace se spustila od začátku jako poprvé ale opět jsem skončil ve smyčce a 99%. Co jsem tak narychlo vyčetl z internetů může jít o nedostatek místa na filesystému linuxu ale nevím jestli je to skutečná příčina a jestli se mám o přístup sériovou konzolí vůbec snažit (co jsem pochopil tak je od určité verze potřeba tweak pro možnost zápisu ale moc jsem to dál nestudoval). Nemáte prosím pěkně někdo podobnou zkušenost? Díky moc.

mzd.jpeg
 
Ahoj vespolek, pokusil jsem se provést podle návodu update naší M6 s původní verzí OS 59.00.443 EU N První krok, tedy update na EU_70.00.100A (failsafe i OS), proběhl OK, zkusil jsem tedy pokračovat na EU_74.00.324A a skončil jsem ve smyčce při 99% (obrázek) Pokusil jsem se vrátit k 70.00.100 prostým vložením USB se staším OS, instalace se spustila od začátku jako poprvé ale opět jsem skončil ve smyčce a 99%. Co jsem tak narychlo vyčetl z internetů může jít o nedostatek místa na filesystému linuxu ale nevím jestli je to skutečná příčina a jestli se mám o přístup sériovou konzolí vůbec snažit (co jsem pochopil tak je od určité verze potřeba tweak pro možnost zápisu ale moc jsem to dál nestudoval). Nemáte prosím pěkně někdo podobnou zkušenost? Díky moc.

Zobrazit přílohu 46038
Ahoj,

podobnu skusenost som mal ja spolu s dalsim kolegom na fóre. Mne inštalácia zastala na 2% a dalej to neslo instalovat a taktiez len instalacia v slučke aj ked som menil verzie alebo aj menil USB. Shr3ck skusal kolegovo CMU napajat a vlastne vysledok z diagnostiky bol ten, ze bola chybná pamat a s tym už ty nič nespraviš. Jedina moznost bola kupit nove CMU. To bol moj pripad. Keby to robi aj autorizovany servis tak vznikne rovnaka chyba len tam by ti mozno v rámci nejakeho poistenia vymenili CMU za svoje. Rozoberal som to tu vo vlákne

a kolega to riešil tu


Verim, ze toto nebude tvoj pripad. Ja som "nove/pouzite" CMU zohnal do týždna z Polska.
 
Ahoj,

podobnu skusenost som mal ja spolu s dalsim kolegom na fóre. Mne inštalácia zastala na 2% a dalej to neslo instalovat a taktiez len instalacia v slučke aj ked som menil verzie alebo aj menil USB. Shr3ck skusal kolegovo CMU napajat a vlastne vysledok z diagnostiky bol ten, ze bola chybná pamat a s tym už ty nič nespraviš. Jedina moznost bola kupit nove CMU. To bol moj pripad. Keby to robi aj autorizovany servis tak vznikne rovnaka chyba len tam by ti mozno v rámci nejakeho poistenia vymenili CMU za svoje. Rozoberal som to tu vo vlákne

a kolega to riešil tu


Verim, ze toto nebude tvoj pripad. Ja som "nove/pouzite" CMU zohnal do týždna z Polska.
Ahoj,
mockrát děkuji za odpověď a informace, v mezičase a po vyčtení boot informací ze sériové konzole jsem došel ke stejnému závěru, tedy bad luck a chyba při zápisu do jednotky. Nelze bohužel získat shell a pokusit se FS opravit, jednotka je ve smyčce a neustále se pokouší spustit poslední neúspěsně updatovaný soubor image-vip_appvfbl.mot. Dnes dorazilo CMU z Polska (600 PLN za použité ale pořád o parník lepší než cena nového). Troufl jsem si pokusit štěstí ještě jednou a vše proběhlo OK. Ještě jednou díky a hezký víkend.
 
Ahoj,
aktualizoval jsem na poslední mapy přes Mazda Toolbox. Při cestě do Chorvatska mě to z Brna pořad tahalo na Maďarsko. Jel jsem dál na Mikulov, kde mi to nedalo a chtěl jsem přidat průjezdove body Vídeň a Gratz. A co jsem nezjistil? Chybí mi mapové podklady Rakouska! Setkal se s tím někdo?
 
Ahoj,
aktualizoval jsem na poslední mapy přes Mazda Toolbox. Při cestě do Chorvatska mě to z Brna pořad tahalo na Maďarsko. Jel jsem dál na Mikulov, kde mi to nedalo a chtěl jsem přidat průjezdove body Vídeň a Gratz. A co jsem nezjistil? Chybí mi mapové podklady Rakouska! Setkal se s tím někdo?
Jak velká je SD karta pro navigaci? Původní měli tuším 8GB, ale nové aktualizace už zabírají větší prostor. Mohlo by se potom stát, že při aktualizaci došlo k "oříznutí" mapových podkladů.
 
Jak velká je SD karta pro navigaci? Původní měli tuším 8GB, ale nové aktualizace už zabírají větší prostor. Mohlo by se potom stát, že při aktualizaci došlo k "oříznutí" mapových podkladů.
16 GB. Je to zvláštní. Po návratu to přeinstsluji.
 
Zdravím všechny. Neměl by někdo AA ve verzi AA Tru_go v1 14b, nebo 15?Já mám instalováno verzi z poslední AIO, tam mi nefunguje zvuk,jak je popisováno i tady. Tak jsem chtěl vyzkoušet, jestli by mi to s touto verzí fungovalo, ale nemůžu to nikde najít.
 
Ahojte,
má význam robiť update z verzie 70.00.367A na poslednú verziu 74.00.324A?
Sú viditeľné zmeny?
 
Zdravím všechny. Neměl by někdo AA ve verzi AA Tru_go v1 14b, nebo 15?Já mám instalováno verzi z poslední AIO, tam mi nefunguje zvuk,jak je popisováno i tady. Tak jsem chtěl vyzkoušet, jestli by mi to s touto verzí fungovalo, ale nemůžu to nikde najít.
Ahoj, mám 7 různých verzí 1.14b, pak jednu 1.14a a 1.15a. Vše kromě té 1.15a je na verze od 55-59.00.502
 
Ahoj, mám 7 různých verzí 1.14b, pak jednu 1.14a a 1.15a. Vše kromě té 1.15a je na verze od 55-59.00.502
Ahoj, díky za odpověď. Bylo by možné to někam uložit, abych to mohl stáhnout? Já mám verzi 59.xx.xxx teď nevím kterou, tu poslední, co není blokovaná.Takže ta 1.15a je asi na tu vyšši verzi 70.xx.xxx. Díky!
 
Ahoj, díky za odpověď. Bylo by možné to někam uložit, abych to mohl stáhnout? Já mám verzi 59.xx.xxx teď nevím kterou, tu poslední, co není blokovaná.Takže ta 1.15a je asi na tu vyšši verzi 70.xx.xxx. Díky!
Zde je odkaz na stažení.
Ano, ta 1.15A je od verze 59.00.504. Pokud máš poslední verzi, co není blokovaná, tak tuším že budeš mít 59.00.502. Takže můžeš zkusit všechny verze kromě té 1.15A:)
 
Zde je odkaz na stažení.
Ano, ta 1.15A je od verze 59.00.504. Pokud máš poslední verzi, co není blokovaná, tak tuším že budeš mít 59.00.502. Takže můžeš zkusit všechny verze kromě té 1.15A:)
Ahoj,díky moc za nasdílení👍Hned jsem vyzkoušel verzi Standard view_00 a ono to jede:). Zvuk i HUD navigace. Tak nevím, jestli pokoušet i ty další verze.😁 Ještě jednou díky!!
 
zdravim chlapici , nejak sa tu neviem dopatrat k verzii firmware 70.00.100 eu n potrebujem na nu skocit z 59.00.504 eu n ....namate niekto nahodou ? diky
 
Back
Top