• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Aktualizace systému MZD Connect s dotykovým displejem (od roku 2014)

Klikněte prav tl.myši na ten Mazda-Toolbox-inst.exe, dejte vlastnosti a tam zaškrtněte odblokovat. Pak to již půjde spustit.
 
Ahoj,

Vím, že se můj dotaz nebude týkat MZD Connect, ale nechtěl jsem kvůli tomu zakládat zcela nové vlákno.

Dnes jsem si chtěl nahrát nové mapy na SD kartu pomocí Mazda Toolboxu, ale vyskočila mi hláška, že byla tato akce zablokována.
Je zde někdo takový kdo má podobný problém ?
Hláška mi vyskočila na Win10

Zobrazit přílohu 21195

Zkus změnit nastavení řízení uživatelských účtů ve Win
návod např zde:
https://www.instaluj.cz/magazin/jak-vypnout-rizeni-uzivatelskych-uctu-ve-windows-10-
 
to vypada jako nedostatecne prava ve windows. nemas nejak omezenou administraci?
Klikněte prav tl.myši na ten Mazda-Toolbox-inst.exe, dejte vlastnosti a tam zaškrtněte odblokovat. Pak to již půjde spustit.
asi jsem slepy, ale zadne odblokovat tam nevidim.

@Čudla jak se ti to podarilo opravit?
 
Tak potom pokud Win odmítají instalaci spustit, jedině změna řízení uživatelských účtů. Stačí dočasně uvolnit a potom po instalaci se může zase nastavení vrátit.
 
Vyřešil jsem to úpravou v registrech. Ale používal jsem Toolbox už předtím a nebyl s tím žádný problém, až včera mi začal blbnout.
 
takze chyba je v certifikatu, kterym je ta instalacka podepsana, ten je platny jen do 2.2.2019.....takze kdyz si posunute datum v pc na neco pred timto datum...tak Vam to pujde bez problemu nainstalovat
 
ma v mem pripade nejaky smysl updatovat MZD FW z v.59.00.330eu na neco novejsiho? popripade na jakou verzi aby sem mohl pouzivat i nadale MZD AIO tweaks? ( ID7_recovery scripts uz mam)
 
Podle toho co chceš z AIOT používat. Jestli nechceš AAuto, můžeš tam mít i fw 70.000.100
 
@kodlz Oficiální AA/CP dokonce musí mít v70.x. Jestli s tím funguje neoficiální AA/CP, to jsem se tu snad zatím ani nedočetl. Na stránce https://mazdatweaks.com je to popsáno taky neurčitě:

AIO IS COMPATIBLE WITH ALL FW V55, V56, V58, AND V59
AIO is also compatible with version 59.00.502 - v70.00.100 ONLY IF YOU HAVE DONE THE NECESSARY STEPS TO ENABLE TWEAKS INSTALLATION (Read This Thread For More Info)
This can be done by installing autorun & recovery scripts before updating


Takže AIO jako takové je funkční i s v70.x pokud jsi provedl onu úpravu, kterou jsi provedl, ale jestli to zahrnuje i AA/CP...?
 
Kdo má času nazbyt, mohl by vyzkoušet. Já jsem momentálně nainstaloval FW 59.00.443 EU, kde funguje i podpora FLAC a dneska zkusím nainstalovat AIO, tak držte palce :)
 
takze cmu150_EU_59.00.545A je posledni(pri pouziti ID7 scriptu), ktera je vhodna na plne vyuziti MZD AIO tweaks i s unoff. AA.
 
Mám 70.00.100 a neofic AA z AIO nefunguje. Verze AIO 2.8.4 a tam je tuším AA v1.11. Je na to zadanej bug, řeší se to. Věřím, že se to (snad brzo) vyřeší. Spustit to jde, ale nefunguje zvuk. Oproti ofic. AA umí ukazovat šipky na HUD, je to dotykové a hlavně funguje přes wifi. Layout se prý nepatrně liší.
 
Mám 70.00.100 a neofic AA z AIO nefunguje. Verze AIO 2.8.4 a tam je tuším AA v1.11. Je na to zadanej bug, řeší se to. Věřím, že se to (snad brzo) vyřeší. Spustit to jde, ale nefunguje zvuk. Oproti ofic. AA umí ukazovat šipky na HUD, je to dotykové a hlavně funguje přes wifi. Layout se prý nepatrně liší.
Jak to myslíš, že nefunguje zvuk? A čím se liší ten layout? Já myslel, že layout určuje aplikace v mobilu...
 
Jak to myslíš, že nefunguje zvuk? A čím se liší ten layout? Já myslel, že layout určuje aplikace v mobilu...
Myslim to tak,ze nefunguji hlasovy pokyny. Nic nejde slyset. Takze k nicemu. Vic jsem na tom netestoval.

Layout je dany asi aplikaci v infotainmentu. Toto neni z me hlavy. Cetl jsem to na foru venujicimu se AIO. Pry se trosku lisi. Podle me to neni jako castscreen,tj. zrcadleni obrazovky. Toto si kazda aplikace (tj. AA v telefonu a AA v mobilu) resi sama. Jen si vymenuji data,ktery zobrazit. Tj. Mapovy podklady a info o ceste.

Odesláno z mého XT1635-02 pomocí Tapatalk
 
Back
Top