• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Alternativní alu kola

Celkem podobný jsou třeba i ty Barracuda Summo.
Váží 8,7kg 8x18 a jsou černý nebo bronz.
 
Kolik vychází?

Samsung S22 256GB Tapatalk
Kolem 5200 Kč/ks
Celkem podobný jsou třeba i ty Barracuda Summo.
Váží 8,7kg 8x18 a jsou černý nebo bronz.
Pokud mas na mysli Barracuda Summa, tak ty jsou ET43, cili u me bez sance. Maji stejny pocet paprsku, jinak jsou pomerne odlisne, maji ty paprsky vytlemene ven, to presne ja na kolech nemam rad. Nejlepsi je ovsem cenovka - cca. 10.000 Kč/ks.

P. S. : navic ve me evokuji Sergeje Barracudu a to nechces :joy:
 
Poslední úprava:
Kolem 5200 Kč/ks

Pokud mas na mysli Barracuda Summa, tak ty jsou ET43, cili u me bez sance. Maji stejny pocet paprsku, jinak jsou pomerne odlisne, maji ty paprsky vytlemene ven, to presne ja na kolech nemam rad. Nejlepsi je ovsem cenovka - cca. 10.000 Kč/ks.

P. S. : navic ve me evokuji Sergeje Barracudu a to nechces :joy:
Cena je 8000 za kus.
ET o 2mm opravdu nebude problém ;)
Ale když se ti nelíbí tak nic jen jsem si na ně vzpomněl.
 
Prepocitaval jsem tu z CHF, tak treba je to nekde levnejsi. Ja se ti snazim furt dokola vysvetlit, ze to problem je, protoze k tomu neni odpovidajici dokumentace umoznujici zapis toho rozmeru.

Kazdopadne diky za typ, nemel jsem o teto znacce povedomi.
 
Safra, 8x18, moznost 225/40/18, vaha 9.1 kg. Sice nejsou cerne, jak jsem chtel, nybrz jakasi gunmetal matna, ale jsou pekne :rolleyes:
Dopo jsem na ně chtěl dát tip, když jsem to tady pročítal a pak jsem si řek, že nebudu trapnej a nebudu doporučovat něco, co mám sám na autě. Před lety jsem řešil na Celicu nutnost dopsání 15" kol kvůli upgradu brzd a z tý bídy (lákala mě spíš kola bez homologací) jsem nakonec vybral wizardy, protože váha + vzhled + gunmetal + hlavně typový list. A musím říct, že pro mé ježdění naprostá spokojenost. Jen pokličky jsem zakarbonoval, nelíbily se mi barevně.

_D3_0071_DxO.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Člověče ty kola se mě čím dál tím víc líbí.Už nějakou dobu o nich přemýšlím na MX5.Vypadají super.👍
 

Co se tyka eshopu, najdi si dle sveho.

Pokud se jedna o vizualizace, tak perfektni maji na felgenoutlet.com a jeste mozna lepsi na felgenshop.de 👇

 
Nevim, jestli do nich pujdu, jen se mi libi. Mam tech kandidatu vice. Na ty Wizardy dle vseho pujde legalne pro BN dostat 225/40/18. Do hry se nakonec dostal i Motec s modely MCR2 a MCR4, kdy tez zrejme pujde i pneu 225/40/18, ale disk musi mit ET50. Za me teda spis MCR2, libi se mi vic a vaha 6.9 (dle vyrobce) je vskutku zajimava (ale dost draze zaplacena).

Ja sem pak kdyztak bouchnu tabulku, co jsem si udelal, ale je to pro BM/BN a zohlednoval jsem cernou lesklou/matnou barvu + v 1 pripade tu gunmetal.
 
Nevim, jestli do nich pujdu, jen se mi libi. Mam tech kandidatu vice. Na ty Wizardy dle vseho pujde legalne pro BN dostat 225/40/18. Do hry se nakonec dostal i Motec s modely MCR2 a MCR4, kdy tez zrejme pujde i pneu 225/40/18, ale disk musi mit ET50. Za me teda spis MCR2, libi se mi vic a vaha 6.9 (dle vyrobce) je vskutku zajimava (ale dost draze zaplacena).
Motec MCR2 - 8x18 ET50 5x114,3 - mají 8,2kg.
Motec MCR4 - 8x18 ET50 5x114,3 - mají 7,7kg.

Dívek se vždy na web a TÜV výrobce - eschop je ti schopen napsat 6,9 ale už ho nezajímá ze je to hmotnost pro R17.
 
Jo, mas recht, uz na to koukam. Bral jsem to ze stranek vyrobce, ale porad se to tam prepinalo, spravna hodnota je tedy 8,2.

Jeste tam maji MCR5 ultralight evo, ty vypadaji hodne zajimave, ET 48, ale neni tam dal skoro zadne info, novinka 2024.
 
Poslední úprava:
Jo, mas recht, uz na to koukam. Bral jsem to ze stranek vyrobce, ale porad se to tam prepinalo, spravna hodnota je tedy 8,2.

Jeste tam maji MCR5 ultralight evo, ty vypadaji hodne zajimave, ET 48, ale neni tam dal skoro zadne info, novinka 2024.
Jj ty se mi už osobně nelíbí ale každý má jiný vkus.
Pro mne zatím ty MCR3 8x18 ET45 s váhou 7,8kg.
Hodně by se mi líbila ta barva hyper ceramic ale bohužel v tomto rozměru se nedělají.
V R19 by to byla pecka ale tady zas narazím na to ze nejsou pneu 225/35 R19.
 
Tak ty MCR3 jsou kulervoucí, ale s nima mam na BN smůlu. A za mě jsou pak MCR5 líbivější, než MCR4, ty už mi přijdou takové plné všelijakých otvorů to už se mi (ani po praktické stránce) moc nelíbí (a u mě to psychologicky navozuje dojem menší odolnosti).
 
Back
Top