• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Alternativní rozměr pneu / disky - CX-3

Jak je to prosím s typovým listem u originálních kol? Rád bych koupil použité origo kola R19. Rozdíl je jen v hodnotě ET... zatímco můj TP vyžaduje ET50, nabízená kola jsou ET45. Zde sehnat typový list i na origo kola? Nebo mi s tím může pomoct samotná Mazda?(mazda.cz?)

Díky za radu
 
Tak jsem přezul na zimní gumy a můžu potvrdit , že není žádný velký rozdíl mezi 18kama a 16kama.Co se konfortu týče.Oboje jsou takové ,,sportovní''
 
Zdravím,koukal jsem se do manuálu,ale buď jsem to přehlédl nebo to tam není,našel jsem jen tlaky v pneumatikách.
Prosím napište mi jaké jsou rozměry povolených alu disků 16 a 18 palců a a na dané disky rozměry pneumatik,děkuji.
 
Myslím že je to takto, pokud si vzpomínám z doby kdy jsem měl CX-3.

Pneu 215/60/R16 99H, disk 6,5x16"
ET 50 mm

Pneu 215/50/R18 92V, disk 7 x 18"
ET 50 mm
 
Zdarec hoši.
Mám ve velkém TP zapsány jak 16tak 18 palcové disky,mohu namontovat třeba 17tky? Pokud ano,jaký by měl mít 17ti palcový disk rozměr? Díky za pomoc.
 
Zdravím.budu dávat na CX 3,9/2016,88 kw jiný rozměr alu a pneu než mám zapsaný v TP.Konkrétně tenhle 18 x 8 jen ET si nejsem jistý, rozměr pneu 225/40 R18 .Může někdo poradit jaké ET at´ ty kola nejsou moc zalezlé(nechci řešit podložkama)?Ideálně zároveň s blatníkem.Uvažuji o rozměrech alu 18 x 8,ET 40,co myslíte?S typovým listem a zapsáním do TP by problém být neměl co jsem se informoval. Díky
 
Poslední úprava:

Podobná vlákna

Back
Top