• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Aprílový Mazda sraz - Moravia Unit - sobota 23.4.2016 - Prostějov - 15:00

Přijedete na MazdaSraz?


  • Celkem voličů
    8

Natural

správce
Člen týmu
5 209
Všem na vědomí se dává, že je potřeba obnovit po zimě staré dobré zvyky a je tu první sezonní každoměsíční sraz Moravia Unit! :cool:

Základní info:
Datum: sobota 23.4.2016
Čas: 15:00
Místo srazu
: Letiště Vrbátky - https://mapy.cz/zakladni?x=17.1711266&y=49.5016148&z=17&m3d=1&base=ophoto&source=base&id=1703675&q=letiště vrbátky
GPS: 49.5018861N, 17.1709417E

Je to obvyklá motivace k tomu opláchnout mazdičky a dopřát jim (a samozřejmě také sobě) nejlepší společnosti :happy:
Plány jsou obvyklé jako vždy. Sejít se, povykládat, pokecat co je nového, ukázat všechny možné upgrady, plány a zažít odpoledne plné zábavy.
Kdo bude mít chuť (nebo s někým nevyřízené účty :) ) je k dispozici letištní plocha vhodná k vyblbnutí. Ať už formou slalomu nebo sprintu. V plánu je také nějaká ta dovednostní soutěž, každopádně více uvidíme a domluvíme na místě podle okolností a zájmu ;)
Po letišti je možný přesun za občerstvením. Nejschůdněji vypadá jako obvykle Tesco Prostějov. Taková spanilá jízda nebude vůbec špatná. Samozřejmě záleží jak moc se zakecáme a pobavíme na letišti :)

Dále už bude nejspíš hotový klaňácký textil (co na to @Vitus ? :) ) , takže vhodný sraz k předání klaňáckého oblečení do rukou majitelů. :smug:

No a to je asi tak všechno, takže diskuze o srazu může začít ;)

Kdo si nenechá sraz ujít? Těšíte se?
Já osobně se těším moc, jako vždy bude srandy kopec :)

Mazdááár
 
Dopjčic, v tu dobu budou mít zrovna v Tescu slevu na Jacka Danielse,takže jsem mimo :D:D:D

Dělám srandu, pokud bude volno a nikdo nebude chtít nastříkat podvozek (doháje přijeďte s nějakym mechanickym problémem), tak se moc rád stavim. ;)
 
Skoda.tou dobou budu na narozkach.
Nevadí, tak třeba příště to vyjde ;)

Isjabhsownsiskwnoyiwvggch, Jo ! :joyful:
Nerozumím řeči tvého kmene, ale hlavně že je tam to JO! :D :D

v Tescu slevu na Jacka Danielse,takže jsem mimo :D:D:D
Dělám srandu, pokud bude volno a nikdo nebude chtít nastříkat podvozek (doháje přijeďte s nějakym mechanickym problémem), tak se moc rád stavim. ;)
Super, přestávám dočasně posílat auta k tobě a zpráva pro všechny je taková, že Max má plný program :p
Mimochodem pokud bude fakt akce, tak bych to viděl potom na společný nálet na Jacka v Tescu :D :D
 
Všem na vědomí se dává, že je potřeba obnovit po zimě staré dobré zvyky a je tu první sezonní každoměsíční sraz Moravia Unit! :cool:

Základní info:
Datum: sobota 23.4.2016
Čas: 15:00
Místo srazu
: Letiště Vrbátky - https://mapy.cz/zakladni?x=17.1711266&y=49.5016148&z=17&m3d=1&base=ophoto&source=base&id=1703675&q=letiště vrbátky
GPS: 49.5018861N, 17.1709417E

Je to obvyklá motivace k tomu opláchnout mazdičky a dopřát jim (a samozřejmě také sobě) nejlepší společnosti :happy:
Plány jsou obvyklé jako vždy. Sejít se, povykládat, pokecat co je nového, ukázat všechny možné upgrady, plány a zažít odpoledne plné zábavy.
Kdo bude mít chuť (nebo s někým nevyřízené účty :) ) je k dispozici letištní plocha vhodná k vyblbnutí. Ať už formou slalomu nebo sprintu. V plánu je také nějaká ta dovednostní soutěž, každopádně více uvidíme a domluvíme na místě podle okolností a zájmu ;)
Po letišti je možný přesun za občerstvením. Nejschůdněji vypadá jako obvykle Tesco Prostějov. Taková spanilá jízda nebude vůbec špatná. Samozřejmě záleží jak moc se zakecáme a pobavíme na letišti :)

Dále už bude nejspíš hotový klaňácký textil (co na to @Vitus ? :) ) , takže vhodný sraz k předání klaňáckého oblečení do rukou majitelů. :smug:

No a to je asi tak všechno, takže diskuze o srazu může začít ;)

Kdo si nenechá sraz ujít? Těšíte se?
Já osobně se těším moc, jako vždy bude srandy kopec :)

Mazdááár
Zrovna v tomto víkendu budu mít službu, moc mě je to líto, určitě se příště setkáme
Mazdáár
 
Na sobotu už mám plán jiný, ale pokud se stihnu vrátit v nějakou solidní dobu, abych stihla dorazit a budu mít ještě energii, tak se možná ukážu. Místo vím, kde je, už jsem tam jednou byla při jiné akci. ;) Mazdááár!
 
Back
Top