• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Aprílový Mazda sraz - Moravia Unit - sobota 23.4.2016 - Prostějov - 15:00

Přijedete na MazdaSraz?


  • Celkem voličů
    8
Tak koukám zatím oblíbený sjezd ze všech směrů, jak to má být ;)

Z Vyškova pojedeme asi klasicky ve více kusech, tak kdo bude mít cestu kolem, může se k nám přidat. Budem jenom rádi. Čas výjezdu s @Martas001 upřesníme ;)

Z Blanska toho pojede nejspíš taky povícero, že @LadyDoubleEl :) Takový @Padi , @Háre atd.

A co Prostějovská tlupa? @Davep , @Moriarty , @Mikk , @Paulie Fell Kriss , @Matheo atd. :cool:

Už se moc těším na všechny:troll:
 
Mimochodem @Scud už by sis měl najít nějakého krajana, ať nemusíš jezdit na srazy z takové dálky pořád osamocen :D :)
 
Mimochodem @Scud už by sis měl najít nějakého krajana, ať nemusíš jezdit na srazy z takové dálky pořád osamocen :D :)
Ty už jsem narazil na jedno GH ale ještě jsem neměl to štěstí se potkat s majitelem. Jinak tady jezdí Mazdama samý důchodci :D

PS: Abych se neztratil, tak jsem se vybavil (nedalo se odolat)
20160415_124513.jpg
 
Poslední úprava:
Na benzině MOL na D11 ale viděl jsem ji snad na každé benzině i na ONO. Cena tuším 200,-

Odesláno z mého Lenovo K920 pomocí Tapatalk
 
MAPA??? V dobe meziplanetarnich prenosu? :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bude sraz na Agipce?
Super, to vypadá, že @MildaMPS má v plánu se za náma stavit :)
Po telefonické domluvě s mistrem @Natural to tak je domluvené, ale jelikož mi mapy ukazují tohle : https://www.google.cz/maps/place/Agip+Vyškov/@49.2812093,17.0175138,17z/data=!3m1!4b1!4m2!3m1!1s0x4712fafb5a355ca3:0x84005c011e26d6c4 tak nevím, jak se k tomu postavíme :cyclops:
Asi ti začneme říkat blesku :D :D Na google je Agipka "zavřená", co já si pamatuju ;)


Takže sraz ve Vyškově na Agip v 14:00 ;)
Jelikož nemají všichni dálniční známku (nebudeme jmenovat :D ), tak pojedeme z Vyškova do Vrbátek po staré.
Zatím pojedeme teda ze směru Vyškov: @Natural , @Martas001 , @LadyDoubleEl , @Kupo , @MildaMPS

Budeme jenom rádi, když se přidají další, kdo mají cestu stejným směrem :)

A co ostatní směry? :cool:

Mazdár
 
Užijte si to na plný pecky.
Bohužel sezóna v plném proudu. Mladý má dva zápasy,takže to nestíhám.
Mazdaar

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
 
Back
Top