• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Aprílový Mazda sraz - Moravia Unit - sobota 23.4.2016 - Prostějov - 15:00

Přijedete na MazdaSraz?


  • Celkem voličů
    8
Dcera slaví narozeniny, tak někdy příště. Škoda, už jsem vás dlouho neviděl :)
 
Taj Agipka se mění na MOL, ale na parkoviště se snad dostanem,ne?
No ona je na netu zavřená už už dlouho, proto ty uvozovky ;) Musím se kouknout, jak pojedu kolem, jestli už je to MOLka nebo ne. Každopádně žádné omezení jsem nezaznamenal ;) Stejně to pro mě bude ještě dlouho Agip :D :)
Dcera slaví narozeniny, tak někdy příště. Škoda, už jsem vás dlouho neviděl :)
No to my tebe taky ne chlape :) Jasná věc, příště už to určitě vyjde. Tak ať se narozeniny vydaří podle nejlepších plánů a pořádně to oslavte ;)
 

btw. Ten Fiat co tam na závěr srazu dojel. Tak to byl Fiat Coupe Turbo 2.0 cca 230 koní + nějaké úpravy . Závod z místa jsem odmítl, tak aspoń na jedničku cca z 10km/hod. A dostal jsem na prdel:D ... hold o 300kg lehčí auto.
 
Poslední úprava:
Hlásím, jsem doma.
Díky všem za OPĚT to nejlepší odpoledne, co může bejt ! :) Zas mám energie na rozdávání a jsem ráda, že jsem Vás zase viděla a věřím, že další srazy budou opět v takové náladě jako ten dnešní ! :p
Díky moc všem.. Jinak fotky jsou v galerce .. nu, omlouvám se, ale fotograf ze mě vážně nikdy asi nebude :D :rolleyes:
 
Taky hlásíme příjezd.
Opět super sraz a super parta, už se nemůžu dočkat dalšího. Videjko z příjezdu poladim a zítra nahraju i s fotkama.
 
Taky chci moc poděkovat všem za super den! Bylo to parádní jako vždy ;) Srandy kopec a i spanilé jízdy nám nádherně vyšly :)
Opět se potvrdilo, že jsme prostě super klaňácká banda :cool: Už aby byl další sraz :) Takže se těším bando na cestu na Reunion !

Taky nahážu nějakou tu fotku do GALERIE ;)
5225-33154c23581a19bfe1e340e4ffed3dfc.jpg

Fiat Coupe Turbo 2.0 cca 230 koní + nějaké úpravy . Závod z místa jsem odmítl, tak aspoń na jedničku cca z 10km/hod. A dostal jsem na prdel:D ... hold o 300kg lehčí auto.
Tyjo, tak to ještě, že jsme odjeli :D To jsme ho krapet podcenili :D Mimochodem koukám, že na záznamu moc zvuk toho luxusního výfuku slyšet není, ale aspoň jsem se mohl projet. Ještě jednou díky ;) A myslím si, že i @Háre jako spolujezdec byl nadšen :D

a věřím, že další srazy budou opět v takové náladě jako ten dnešní ! :p
No to je tutovka :D Sranda musí bejt! :D ;)

Videjko z příjezdu poladim a zítra nahraju i s fotkama.
Super, budeme se těšit na videjko z příjezdu :p

A velká poklona patří i @fram , který neváhal přijet a užít si cestu jeho parádní mazdičkou a vyfoukl tak pomyslnou trofej za příjezd z nejdelší vzdálenosti @Scud -ovi :D ;)

Díky moc všem ještě jednou, jste super! ;)
 
Poslední úprava:
tak doufám, že příště se to naplánuje lépe. Co 3 týden mám službu, nebo kdyby něco tu
 
@Natural, byl jsem přímo nadšen. Bohužel vím, že bych nemohl být majitelem MPSky, protože bych byl buď bez not a nebo někde omotaný o kadlátku :D:rolleyes: Jinak bych rád poděkoval všem za super sraz a informace. Už se těším na další ;)
 
Back
Top