• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Auto BALVIN MOTOR - Brno

Zkušenost se servisem Auto BALVIN - Brno

  • jen pozitivní

    Hlasy: 12 46,2%
  • převážně pozitivní

    Hlasy: 12 46,2%
  • neutrální

    Hlasy: 2 7,7%
  • převážně negativní

    Hlasy: 0 0,0%
  • jen negativní

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    26
Servis po 1. roce + přezutí, vše ok a vcelku rychle - dopoledne jsem auto předal, odpoledne bylo ready :). (Cena 8250 Kč)
nevím,ale cena 8250,- za první servis mi nepřipadá moc OK když přeženu přezutí 1000,- já bez přezutí za první servis platil v Táboře malinko přes4000,-
 
Servis po 1. roce + přezutí, vše ok a vcelku rychle - dopoledne jsem auto předal, odpoledne bylo ready :). (Cena 8250 Kč)
Tak to ti ještě natankovaly plnou nádrž? Ta cena ready rozhodně není, protože se pohybuje tak mezi 4-5 tis, takže to i tebe bylo tak o 2 tis víc, pokud bych počítal 1200 kč přezutí a to by bylo celkem drahé přezutí
 
Tak to ti ještě natankovaly plnou nádrž? Ta cena ready rozhodně není, protože se pohybuje tak mezi 4-5 tis
Jo kdyby, taky mi to přišlo dost, ale v Brně je na výběr tento servis a pak Auto Palace, na který jsem od nikoho neslyšel kladné slovo ohledně servisování mazdy (a nedivil bych se kdyby cenově byl stejný). Pro představu na 4.5K vychází v této zakázce jen materiál (vč dph), zbytek je práce.
 
Dobrý den, po vánocích pojedu po cca. 10.000km s naší CX-5 2.0 benzin na první garančku. Nejblíže to mám do Brna a Zlína, vzdálenost vyjde na stejno. V Brně AutoPalace podle recenzí ani náhodou. Úzký výběr podle vzdálenosti a dobrých recenzí Auto Balvín Brno a Auto Efekt Zlín. Hledám servis, spolehlivý, kde budu spokojeny a budu pravidelně jezdit. Můžete mě podle vašich zkušeností prosím poradit.Děkuji
 
Jezdil jsem do Brna, at uz Balvin, nebo Palace a uz me ty jejich castky prestaly bavit. Napriste jedu do U n/O, odkud Mazdicka pochazi. Sice se projedu, ale usetrim v radu tisicu kc!

Jinak Balvin je takovej autorizak/neutorizak, alespon na me to tak pusobi. Hlavne neumi veci pres pojistovnu, na to pri vyberu materskeho servisu pozor.
 
Balvin neumi veci pres pojistovnu? Teraz k nim davam svoju M3 na prelakovanie dveri co mi niekto oskrel, su partnersky servis CSOB pojistovny a vsetko riesia s poistovnou oni.

Inak skusenosti s nimi zatial nemam, ale planujem auto servisovat u nich...
 
V prosinci jsem byl na pravidelný servis. Během výměny oleje mě volá pan Dočekal, že je potřeba vyměnit brzdové desky. Obložení 1mm, max. 1000km mě bylo řečeno.

Mám najeto další 4000km, obložení mám jak z vnější, tak z vnitřní strany kotouče 4mm+.

Čekám až budou pískat. Jestli potřebovali vydělat, nebo pro bezpečnost zákazníka, aby preventivně vyměnil...
 
Dneska jsem byl u Balvina nechat zkontrolovat jednu bazarovou GH, kterou bych chtěl koupit. Prostředí i přístup personálu mi přišel fajn, Pan Dočekal působil vstřícně a v pohodě. Na závěr prohlídky jsem k autu dostal celkem podrobný komentář včetně pár tipů na co si dát do budoucna případně pozor. Za mě spokojenost.
 
Dneska jsem byl na pravidelné prohlídce a za mě hodně v pohodě servis. Donesl jsem si vlastní olej, nikdo mi za to nenadával ani se na mě škared+ě nedíval. Na faktuře je napsáno že neručí za jeho pravost ani kvalitu atd., ale v servisce je normálně všechno zapsáno jak se patří. Ceny dám do threadu o cenách ať si můžete udělat představu, ale je to taková klasika no jako se všema dílama co na sobě maj logo výrobce (2x-3x dražší než aftermarket).
 
Podle zdejších recenzí jsem se rozhodl pro Bailvin (Brno) a ne pro AutoPalace v Brně. A katastrofa. Mister David Dočekal (vedoucí servisu) totální neochota, otrávený, měl jsem chuť si vzít klíče a odejít.

Už když jsem se přišel objednat na servis, tak nebyl moc příjemný, dneska to byl extrém. Dovezl jsem auto na svolávačku a na prověření podivného cukání při rozjezdech auta. Sedl se mnou do auta mechanik, který řekl, že to prověří ...Ale nemá co prověřit, protože sám Mazdu nikdy neřídil a sám řekl, že neví, jak se Mazdy chovají. Super - kompetetní servis. Asi jako jít do Apple storu nechat si opravit Android. Telefon jako telefon, co?

Od objednání jsem pozoroval, kdy se to u auta děje a jak se to auto chová, abych to mohl při odevzdání auta lépe popsat. Tak jsem to panu Dočekalovi chtěl "doplnit" do jeho zprávy. Ten začal vzteky trhat původní zprávu a zvýšeným arogantním hlasem na mě řval, že "Tak na co si teda stěžujete, povězte mi to, co je s autem špatně".

Lituji, že jsem se nezvedl a neodešel. Přístup k zákazníkovi otřesný.

Nicméně auto dali na diagnostiku, updatovali software a trojité škubání auta při rozjezdu a brždění motorem ani neřešili.

Na internetu jsem se dočetl o podobných problémech u nových Mazd rok výroby 2021-2022, kdy převodovka / spojka byla špatná od výroby a servisy to měnili v rámci záruky. Když jsem jim to sdělil, že bych chtěl, aby to prověřili a že mám info z internetu, řekli - že na internetu jsou jenom lži.

Nikdy více.
 
A v AutoPalace si pomuzes? 😹

Ja uz se Brnenskym (i Olomouckemu) servisum vyhybam. Naposledy jsem byl ve Zline a nebe a dudy. Cena takrka polovicni a jednani na urovni. Ciliz I za tu zajizdku to stoji.
 
Byl jsem jen na pravidelné výměně oleje 3x (3 roky) po sobě. Ale při poslední návštěvě prosinec 2021 mě pan Dočekal naštval, kdy mě bylo řečeno, že musím vyměnit brzdy. Řekl jsem mu doslova “Vaše brzdy za 25k Kč na předek nechci, jelikož jsou drahý a brzdí, jak kdybych měl za sebou vozík s tunou sutě”. Dost povýšeně odpověděl a opět cituji “Jak chcete, pak si ale nechoďte stěžovat, že Vám to nefunguje a chcete to odborně opravit”. 😂 Brzdy vydrželi dalších 10k km, což dělalo u mě přesně rok a ještě by dali něco ale už jsem chtěl zkusit aftermarket.

A samozřejmě brzdy za 4k Kč i s prací na přední nápravu brzdí jak mají.
 
V AutoPalace jsem ještě nebyl. Tehdy na mě neudělal dobrý dojem jejich prodej, když mladý chlap mi říkal, že si můžu koupit novou 90kW a že mi dá kontakt na spešl týpka, který mi to čipne na 110kW a v servise to ani nepoznají, že se nemusím bát o záruku. Pak mi ukazoval, že si můžu na ten HB přikoupit spojlery a laděný výfuk. No já jsem přijel ve starém pětkovém 1.9 tdi golfu. Nebyl jsem asi úplně jeho cílovka. :D

Ale na AutoPalace jsem nečetl dobré recenze. Na Zlín ano, a příště to určitě zvážím! Je to jen malinká zajížďka za rodinou, tak to asi bude rozumné.
 
Back
Top