• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Auto Jeremiášova - Praha (dříve Duba)

S Autocentrum DUBA - Praha mám zkušenosti

  • jen pozitivní

    Hlasy: 3 17,6%
  • převážně pozitivní

    Hlasy: 6 35,3%
  • neutrální

    Hlasy: 1 5,9%
  • převážně negativní

    Hlasy: 4 23,5%
  • jen negativní

    Hlasy: 3 17,6%

  • Celkem voličů
    17
@Pruzina OK, ale ten servis tu má vlastní téma i s hodnocením ne?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Turbo, vačky, proplach motoru a bůhví co ještě.. Najeto cca 3tkm. Nicméně při jízdě na dálnici se rozsvítila nízká hladina oleje a auto okamžitě přestalo jet.. Opět odtah do Mazda Jeremiášova, byť nebyl hrazen odtah. Zadřeno a spodní řetěz samozřejmě na kaši. Rozbor oleje mluví za vše : 14% nafty a 4 % bionafty, v oleji.. 4x více než je snesitelné, nicméně olej neodpovídal 5w-30 Mazda original dpf, ale (nejspíš díky naftě) 0w-20. Mazda Jeremiášova se samozřejmě k ničemu nemá a ještě tam měla být nějaká cena za demontáž vany atd, to už sem nevydržel a po otázce : a proč je ta nafta v oleji i po tom všem? Následovalo ticho a vyjela mi faktura na 0,-. Bohužel, první typy motorů 2.2 D skyactiv jsou na ho.no, ale Mazda jako taková by se k tomuto problému měla postavit čelem, a řešit vůz v rámci reklamace. Nicméně malé plus má jeden technik z Mazda Jeremiášova za to, že aspoň našel někoho, kdo tento vůz za pár šupů odkoupí. Jinba Ittai
 
Zdravím všechny nadšence japonských aut.
Rád bych pověděl o tom, co se stalo v pražském servisu Autojeremišova s.r.o., adresa ul. Jeremiášova 2599/1a, Praha 5.
Vím, že tady již probíhaly diskuze o tom to podniku na téma ředění oleje, ale s tím to nesouvisí.
Neuvádím značku auta, motorizací a výbavu. Též neuvádím technicky problém, jelikož to nejsou podstatné věci.
Záruční oprava motoru vozů, výměna vadných dílu, celkem 16 ks.
Rozsah práce na cca 3 dní ( rozebraní, měření, objednaní dílů, montáž ).
Po nekonečných slibech, po cca. 2 měsících, servis oznámil, že - motor je cely rozpadly, je nutná výměna,
cena 434 tis. Kč ???
Vůz při předání do servisu byl plně provozuschopný, není havarován či porouchán.
Nestalo se to mojí vinou. Auto stoji již delší dobu v servisu.
Po několika měsíčním dopisovaní vedení mi poslalo do prdele a přestalo se mnou komunikovat.
Podal jsem žalobu k soudu.
Tak mi volal borec a slíbil že mi rozbije držku pokud ne přestanu otravovat slušné lidí.
Plně můžu potvrdit, co psal ten pan s olejem, v servisu používají kovbojské praktiky.
Nechcete dopadnout stejně - raději pryč.
Kdy by někdo měl zájem, anebo o někom víte kdo by pomohl zveřejnit můj případ - rad poskytnu veškeré podrobností.
S pozdravem V. K.

AA.png SS2.png
 
Hmm, pročetl jsem příspěvky a uživatel Pruzina byl nejprve Kolářová a poté už byl asi Kolář. No v dnešní době je možné všechno. Všichni známe legendární MOST!, ale přijde mi to nějaké podezřelé.
 
Hmm, pročetl jsem příspěvky a uživatel Pruzina byl nejprve Kolářová a poté už byl asi Kolář. No v dnešní době je možné všechno. Všichni známe legendární MOST!, ale přijde mi to nějaké podezřelé.
No a největší legrace je, že uživatel @Pruzina na začátku psal příspěvky jako ŽENA a pak jako MUŽ, asi prodělal změnu pohlaví a to mělo i negativní vedlejší účinky :) a ještě potom se roztrojil nebo rozpětil, tedy vznikli tři nebo pět různých uživatelů zde na fóru :)
 
Děkují za podporu.
Ano, češtíná není můj matersky jazyk, je pro mně složíte vyjadřovat, za chyby se omlouvám.
Paní Kolařovu jsem pouze citoval, co jsem našel na netu.
V černých ovcích již jsem byl, zde : https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/218452801080404/
Samozřejmě, policie toho volajícího vypátrala a předala k rěšéni na městky úřád, Praha 13.
Celou zaležítost jsem vrátíl znovu na prošetření, očékavam že někde na urovní statního zastupítelstva se to začne řešít.
Nejhorší na tom je že, tato osoba ( volající ) není zamestnancěm servisu Autojeremíašova, a je upne cizí člověk.
To vše znamena - nejaka svoloč předala mojí osobní udaje někomu cizímu ( adresa bydlíště, tel čislo, email adresa ).
Proto to jen tak to nenechám.
S pozdravem V. K

Opera Snímek_2020-01-23_203643_www.email.cz.png
 
A jak to ÚMČ Praha 13 zdůvodnil?
BTW ten Daniel Vatrt s tou svojí přítelkyni nebo manželkou Lenkou Hubalovou jsou taky případ... sledoval jsem...
 
Poslední úprava:
Za chyby se omlouvat nemusíš, to vůbec není třeba, chyby děláme všichni i my co to máme jako mateřský jazyk tu Češtinu. Spíš se já omlouvám za mojí poznámku výše .... Jak jsem to četl, tak jsem reagoval spíše proto, že to bylo tak popsáno, že jsem z toho nechápal ani hlavu ani patu a že se jen pomlouvá úmyslně Auto Jeramiášova.
 
Zdravím borce.
Jsem přikládám kopií dokumentu, a je to vlastně záčatěk sporu.
Vůz koupeny novy v ČR, oficiální distribuce ( ne Autojeremíašova ), žádná bazarovká čí soukromý prodej.
Záruka od výrobce 100 tis. Km, důležitě - spolu z vozidlem mne bylo předaná veškerá servisní dokumentace, vysvětlený všechny pojmy co se tyče záruk. Protokol, podpis.
V záruční době cosi v motoru stalo, servis zajistil závadu - zdvíhátka ventilu, 16 ks. bylo nutně vyměnit.
Ne stalo se vinou provozovatele, zřejmě výrobní váda.
Autojeremíašova, z nepochopitelného důvodu, sdělílo mne že, to není není na záruční opravu, jelikož jsou to díly běžného opotřebení ( jako deštičky, stěrače, gumy, olej atd. ).
A to že to není znázorněný v záruční knížce - proste řekli že je to nařízeni dodavatele dílu, že každý to ví, je to daný a td.
A tím to záčlo.
Kartak – zástupce.lnk AA.jpg
 
Pan Kuzmenok zde, hlavně "zapomněl" sdělit , že se jedná a vůz tovární značky Mitsubishi - proč je záměrně necháno písmeno M......., aby se dalo psát zde na fóru o Mazdách a "zapomněl" zde sdělit hodně dalších podstatných věcí, dle mého je to § 19b, odst. 3 zákona č.40/1964 Sb. jak vyšitý.
 
Pan Kuzmenok zde, hlavně "zapomněl" sdělit , že se jedná a vůz tovární značky Mitsubishi - proč je záměrně necháno písmeno M......., aby se dalo psát zde na fóru o Mazdách a "zapomněl" zde sdělit hodně dalších podstatných věcí, dle mého je to § 19b, odst. 3 zákona č.40/1964 Sb. jak vyšitý.
A to jsi se tu zaregistroval jen kvůli tomu, abys nám sdělil jeho příjmení? ;)
Jinak, že jde o nějaké Mitsubishi, je tu myslím dobře známo.
 
A to jsi se tu zaregistroval jen kvůli tomu, abys nám sdělil jeho příjmení? ;)
Jinak, že jde o nějaké Mitsubishi, je tu myslím dobře známo.
jeho jméno a příjmení, už vidíš v odkazu na soudní jednání, takže to nebylo podstatou sdělení. A tvé vyjádření " to jsi se tu zaregistroval jen kvůli tomu" vypovídá také své. O panu Kamenickém si plno lidí také udělalo pravý obrázek, takže věřím, že to bude i v tomto případě.
 
jeho jméno a příjmení, už vidíš v odkazu na soudní jednání, takže to nebylo podstatou sdělení. A tvé vyjádření " to jsi se tu zaregistroval jen kvůli tomu" vypovídá také své. O panu Kamenickém si plno lidí také udělalo pravý obrázek, takže věřím, že to bude i v tomto případě.
Co potom bylo tedy podstatou sdělení, nějak mi to uniká? Můžeš rozvést? To, že se jedná o Mitsubishi?

BTW potom je trochu podivné, nepřímo jej tady oslovovat příjmením, když je tu zaregistrovaný pod nickem. To je zkrátka netiketa.
 
Ten už od 1.1.2014 neplatí... jen pro pořádek.
Ano, máš pravdu, nejsem právník a tohle na mne vykouklo jako první. Takže jestli jsem někoho chybným paragrafem uvedl v omyl, nebo zapříčinil nějakou nesrovnalost, tak se omlouvám.
 
Back
Top