• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Auto Jeremiášova - Praha (dříve Duba)

S Autocentrum DUBA - Praha mám zkušenosti

  • jen pozitivní

    Hlasy: 3 17,6%
  • převážně pozitivní

    Hlasy: 6 35,3%
  • neutrální

    Hlasy: 1 5,9%
  • převážně negativní

    Hlasy: 4 23,5%
  • jen negativní

    Hlasy: 3 17,6%

  • Celkem voličů
    17
Co potom bylo tedy podstatou sdělení, nějak mi to uniká? Můžeš rozvést? To, že se jedná o Mitsubishi?

BTW potom je trochu podivné, nepřímo jej tady oslovovat příjmením, když je tu zaregistrovaný pod nickem. To je zkrátka netiketa.
Uniká ti podstata věci ? Že si pán stěžuje ve vláknu, kde se jedná o Mazdu a potažmo o servis Mazda. To, že nepopisuje pravý stav děje a věcí, je snad zřejmé. Že jak tu píšete, se vydává on za ženu a pak muže, už ne etika asi není ? Ne etika je očernit práci servisu MAZDY, který, když budu kulantní "s jeho problémem", nemá nic společného. To ti podivné a fér nepřipadá.
 
Poslední úprava:
Toto je vlákno o zkušenostech s firmou Auto Jeremiášova. To, že vyplynulo už před časem, že se jedná o Mitsubishi, nemá na "funkci živočicháře" žádný vliv. Pokud vyloženě netrollí a netapetuje jako pan Marián, tak to tu tolerujeme. Chápu, že zákazníci mohou být různí podivní brouci, ale to je na servisech, aby se s tím vypořádaly. Některé to dokážou, jiné ne.
 
Toto je vlákno o zkušenostech s firmou Auto Jeremiášova. To, že vyplynulo už před časem, že se jedná o Mitsubishi, nemá na "funkci živočicháře" žádný vliv. Pokud vyloženě netrollí a netapetuje jako pan Marián, tak to tu tolerujeme. Chápu, že zákazníci mohou být různí podivní brouci, ale to je na servisech, aby se s tím vypořádaly. Některé to dokážou, jiné ne.
Aha, tak to se omlouvám, moje asociace byla následující, a si nejen moje. MAZDA klan - zkušenosti se servisem - tedy servis MAZDA. Že na stránce o MAZDÁCH, někoho zajímají servis Mitsubishi, KIA, Toyota a Lexus - mi teď, nezlob se, připadá jako tvá výmluva. Pak se tu můžeme bavit i o zahradničení.
 
Nemám, co bych dodal. Tolerujeme tu i jiné výstřelky. A jestli máš pocit, že je to výmluva, tak tě v tom klidně nechám...

Domnívat se, že se někam zaregistruju a hned začnu pérovat majitele fóra za to, že tu má dva roky cosi o jiné značce, než je Mazda, načež ten hned srazí paty a honem to zcenzuruje, je značně naivní.
 
Nemám, co bych dodal. Tolerujeme tu i jiné výstřelky. A jestli máš pocit, že je to výmluva, tak tě v tom klidně nechám...

Domnívat se, že se někam zaregistruju a hned začnu pérovat majitele fóra za to, že tu má dva roky cosi o jiné značce, než je Mazda, načež ten hned srazí paty a honem to zcenzuruje, je značně naivní.

Nevidím, že bych někoho péroval a chtěl aby srazil paty, jestli ty ano, asi je to tvá obrana a problém. Příspěvek "pružiny" je zde od 28.1.2020, ne dva roky. Vykoukl na mne někde na jiném webu a jelikož o tomto problému "něco" málo vím, reagoval jsem jen v rámci náhledu možných zákazníku tohoto servisu MAZDA. Kdo koho napadl, že se tu registroval, jen aby uvedl jeho příjmení jsi byl naopak ty.
 
Fajn, tak už jsme si to vyjasnili a v tomto tématu se vrátíme zpět k věci. Příspěvek je tu o něco déle. ;)
 
omlouvám se ano, příspěvek je tu déle, reagoval jsme na jeho poslední, kde nechal na listině jen označení M....., pak má reakce a vztahovačnost na MAZDU a jeho další překrucování.
 
Jak jsem Auto Jeremiášova vždy chválil, tak dnes mě naštvali hned dvakrát.

Byl jsem domluvený na výměnu kol na počkání s odhadem hodina a jako tradičně jsem jim zakázal auto mýt. Obvykle to stihli tak za tři čtvrtě hodiny. Po ca hodině a půl jsem konečně viděl servisáka jak s mým autem vyjíždí. Akorát když se dlouho nevracel, tak jsem začal tušit… Po další skoro čtvrt hodině se objevil, tak jsem se hned ptal po autě. Prý, že ještě není hotovo, že ho teprve dal na myčku! Když jsem ho upozornil, že ho mýt nechci, tak že ho prý odtamdud zase vezme. A to byla chyba. Auto už evidentně myčkou stihli protáhnout a vytáhli ho akorát před osušením. Cestou zpátky jsem začal být nas*aný víc a víc, protože voda začala zasychat a začaly se ukazovat kapky od vody. Z toho se poseru než to umeju a nablejskam.
 
Back
Top