• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Autodíly

Ahoj,
poradí mi pls někdo, kde sehnat těsnění škrtící klapky pro 6GH/09 kombi, 2.0 benzín, 108kW? Zkouším hledat všude možně na autodílech/googlit, ale všude jen komplet klapky... Je to ta černá gumička co kopíruje obvod vstupu do šk. viz. obr.

díky!

Zobrazit přílohu 23350
Ahoj, buď v Mazdě za cca 1100Kč (kód je ten co psal @Vojťas ) nebo
https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https://www.ebay.com/ulk/itm/183884888025
ale to se moc nevyplatí.
Byť to takhle nerad doporučuju a pokud není jiná možnost tak vždy dávám nový těsnění, tak v tomhle "drahým" případě pokud to jde, tak to starý těsnění vyndat, očistit ho (stačí utěrka a technický benzín), potom ho jemně přetřít silikonovým olejíčkem a nakonec při montáži ho natřít tenkou vrstvou motorového oleje. Ale to jen v případě že není potrhaný nebo není moc vymačkaný a nechceš dávat ty nekřesťanský peníze za nový.
 
Poslední úprava:
Ahoj, sháním díly na M3 BM, bral už někdo někde? Nějak nemůžu najít kde by měli díly z BM
 
Už pár let objednávám autodíly z eshopu Autodíly PEMA. Vše vždy přišlo v pohodě a funkční. Musím říct, že balení zásilek mají na jedničku. Často posílají jednu objednávku ve více balících. Tekuté látky mají vždy ještě zabaleny v sáčkách.
Už se mi stalo, že některé krabičky měli porušenou pečeť, namátkou si vzpomínám na sadu paken do bubnové brzdy od TRW. Pravděpodobně se jedná o vrácené zboží. Dodací doby mají delší, co mají skladem - oleje, filtry a různé spotřební zboží expedují ihned. Většinu dílů mají externě. Většinou objednám v pondělí, ve čtvrtek vyzvedávám na Parcelshopu. Ceny jsou na velmi slušných úrovních. Reklamace jsem zatím nemusel řešit, tak nevím jestli je řeší dobře nebo jsou typičtí vychcánci. :grinning:

Po těch pár letech co od nich odebírám se až nyní objevil zádrhel. Objednával jsem filtry, olej a aditiva. Nejspíš se jím zadrhlo dodání některého dílu.
čt 22.4. Objednáno,
po 26.4. Informace o zpoždění,
čt 7.5. Urgence z mojí strany a odpověď, že objednávka se již bude balit,
po 10.5. Zásilka stále nikde...

Jinak zatím všechno v pohodě, pokud něco vázlo neváhali zavolat a domluvit se klidně na dodání zvlášť až naskladní.
 
Je to možné. Jen tedy asi neměli psát, že to mají naskladměné a budou to hned odesílat a skutek utek :grinning:
 
S dílama a jejich dodávkou bude čím dál větší problém. Nyní se to projevuje hlavně u olejů.

@ruckin co sháníš?
Chybička, nedostatečně jsem se vyjádřil :D potřeboval bych sehnat nádobku na ostřikovače, včetně senzoriky, ideálně z nějakého vrakáče. Mám Ostřiky i světel takže bych chtěl právě tuto variantu, ale když můj servisák objednal dle OEM tak dostal nějakou jinou. Plus - hodily by se mi i takové trojúhelníčky co jsou v předním nárazníku dole. Proto mi jde hlavně o vrakáče popř. jiné prodejce takovýchto dílů na M3BM.
 
Chybička, nedostatečně jsem se vyjádřil :D potřeboval bych sehnat nádobku na ostřikovače, včetně senzoriky, ideálně z nějakého vrakáče. Mám Ostřiky i světel takže bych chtěl právě tuto variantu, ale když můj servisák objednal dle OEM tak dostal nějakou jinou. Plus - hodily by se mi i takové trojúhelníčky co jsou v předním nárazníku dole. Proto mi jde hlavně o vrakáče popř. jiné prodejce takovýchto dílů na M3BM.
OE číslo nádobky GHR1-67-481, mrkni jestli sedí a trojúhelníčky, ty kolem mlhovek?
 
OE číslo nádobky GHR1-67-481, mrkni jestli sedí a trojúhelníčky, ty kolem mlhovek?
tohle měl ten můj servisák taky k dispozici, ale z polska mu došla jiná. Takže mě právě napadlo zkusit štěstí někde tady na vrakáči, kde se můžu třeba zajet podívat (mám tu starou tak to můžu krásně porovnat). A ty trojúhelníčky myslím ve střední části nárazníku - v obrázku ty modře zvýrazněné.
1621099879214.png
 
tohle měl ten můj servisák taky k dispozici, ale z polska mu došla jiná. Takže mě právě napadlo zkusit štěstí někde tady na vrakáči, kde se můžu třeba zajet podívat (mám tu starou tak to můžu krásně porovnat). A ty trojúhelníčky myslím ve střední části nárazníku - v obrázku ty modře zvýrazněné.
Zobrazit přílohu 34760
Poláci v tom mají bordel, zjistím ti to v týdnu. U Mikuše si to nezkoušel? Pošli mi pro jistotu VIN do SZ. Díky
 
Ahoj všem, sháním zadní nárazník na moji M3 BN v barvě eternal blue. Jenže jsem bezradný, jelikož v této barvě jich je zatraceně málo a na USA webech nechtějí komunikovat. Nemáte někdo tip, kde se poptat?
Díky
 
Už se mi stalo, že některé krabičky měli porušenou pečeť, namátkou si vzpomínám na sadu paken do bubnové brzdy od TRW. Pravděpodobně se jedná o vrácené zboží.
Koukám, že to bude běžná praxe, jak jim to tam vrací nýmandi, co špatně koupili a nejde jim to namontovat na auto.
Včera mě totiž do běla rozpálilo to samý, když jsem kontroloval, co mi došlo od ML Parts. Přední destičky Brembo v neporušené nové krabičce, zadní v ohmatané krabičce s rozřízlou pečetí, přelepenou hnusnou ušpiněnou izolepou. Po otevření uvnitř destičky jen tak naházené, už s nacvakanýma vrzplechama a bez papírovýho návodu. Krabička uvnitř úplně černá a destičky poškrábané, jak už je někdo někam montoval.
Naštvalo mě to z principu, mám objednanou novou věc, tak chci novou, ne nějákou se kterou bůhví kdo bůhví co dělal. Buď to nemají brát zpátky, nebo to mají prodávat jasně odlišené jako použité, nebo rozbalené zboží, za výhodnější cenu, ne to cpát do normální objednávky :mad:.
 
Přesně takhle to dělaj i v Okay elektro. Poslali mi repráky k tv v rozdrbaný bedně, promáčklé kryty repráčků, poškozená plomba a další promáčkliny. Za plnou cenu jako nové zboží. Poslal jsem fotky manažerovi přes reklamace a ten mi řekl, že mi to vymění za nové, které měli vystavené v prodejně na Kladně a původně mi je nechtěli prodat.....Takže bacha na ně, radši kupovat přímo na prodejně.
 
Přesně takhle to dělaj i v Okay elektro. Poslali mi repráky k tv v rozdrbaný bedně, promáčklé kryty repráčků, poškozená plomba a další promáčkliny. Za plnou cenu jako nové zboží. Poslal jsem fotky manažerovi přes reklamace a ten mi řekl, že mi to vymění za nové, které měli vystavené v prodejně na Kladně a původně mi je nechtěli prodat.....Takže bacha na ně, radši kupovat přímo na prodejně.
Já si právě říkal, že jsem s MLparts neměl nikdy problém, ale je pravda že jsem si vždycky přebíral zboží osobně v Brně na prodejně, kde bych jim to omlátil o hlavu rovnou. Teď jsem si to nechal poslat, protože se mi nechtěla hrát úniková hra Brno, ale zjevně to moc nepomohlo :D
 
Tohle jsem před pár lety zažil třeba u DUFY.cz Objednal jsem tam brzdovej třmen. Na krabičce roztržená plomba a uvnitř nějakej samodomo repasovanej třmen, kterej byl zjevně použitej a ve výsledku ani nefungoval mechanismus ručky u něho. No prostě někdo předemnou rozbalil krabičku, třmen vyndal a místo něj tam hodil cosi a vrátil zpět.
Tady spíš vidím problém u těch skladníků těhle e-shopů, který když přebírají zboží co jim přijede, tak ani nekouknou jak na tom je a rovnou ho posílají dál zakazníkům.

Nebo PPL si ze mě udělalo jednou taky dobrej den. Nejdřív psali že se mi zásilka opozdí, protože došlo k poškození balíku při přepravě a když ho dodali omotaný tou jejich páskou, tak tam chyběla jedna flaška zimní směsi do ostřikovačů a jeden čistič brzd. Asi se to někomu zrovna hodilo.
 
Back
Top