• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test Autojournal - Test Mazda 6 Wagon 2,5 Skyactiv-G Edition 100: Výroční potvrzení kvality

Ondrej

člen KLANu
121
https://www.autojournal.cz/test-maz...q_id=R7WhCia6IoK-202106092011&dop_id=12133196
 
Tak mně to dělá, že nastartuji, rádio se ztišší, zhasne obrazovka , po chvilce zase naskočí někdy 10s někdy 20s, potom zvuk a po další chvilce, až se vše načte, to jede.... ??. V Mazdě mi řekli, že vše OK, žádná chyba... Už jsem si a to zvykl... Co už... ?...
 
Tak mně to dělá, že nastartuji, rádio se ztišší, zhasne obrazovka , po chvilce zase naskočí někdy 10s někdy 20s, potom zvuk a po další chvilce, až se vše načte, to jede.... ??. V Mazdě mi řekli, že vše OK, žádná chyba... Už jsem si a to zvykl... Co už... ?...
asi máš chytřejší auto a delší startovací sekvenci :)))...Já teda nastartuju, otravná hláška s tím, že nemám za jízdy ovládat auto a za 3 vteřiny hraje rádio a infotainment jede na 100%
 
Back
Top