• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Autoservis Stárek Bosch Brno

Zkušenost se servisem Stárek Bosch Brno mám

  • jen pozitivní

    Hlasy: 0 0,0%
  • převážně pozitivní

    Hlasy: 0 0,0%
  • neutrální

    Hlasy: 1 100,0%
  • převážně negativní

    Hlasy: 0 0,0%
  • jen negativní

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    1

davidsv

nový člen
1
Ahoj,

tak jsem byl u Stárka.

+ | Komunikace byla ok - ptal jsem se jak to dělají, co mění, atd. Neměl problém, odpovídali v pohodě.
+ | Zápis do el. servisní knížky.
+ | Cena byla ok.
- | jako mínus hodnotím to, že jsem si řekl, že chci 0w30 ale dali mi tam 5w30. Když jsem se ptal, co mi tam teda dali, tak prý tam je 5w30. 0w30 neměli... no... nevím. Mám napsaný požadavek i v přijímacím protokolu. Dali tam motorový olej Liqui Moly 5w30 Longlife (API SN, ACEA C3 no).
-- | Nechal jsem si měnit olej v převodovce. Ptal jsem se, jak to dělají a odpověď je ručně. Příští týden prý mají dostat na vyzkoušení stroj pro výměnu oleje v převodovce. Vyloženě jsem si řekl o proplach převodovky při výměně, je to zapsané i v přijímacím protokolu. Podle faktury to neudělali, protože použitých litrů do převodovky bylo 5. Nevěřím, že to udělali. Aspoň to neúčtovali... Olej v převodovce prý nebyl nijak znečištěný ale fotodokumentaci nemám, abych si udělal obrázek. Do převodovky dali olej od Liqui Moly TopTec ATF 1800. Za mě další mínus.

20230502_184813.jpg
 
A ta dolitá chladící kapalina by měla správně být FL22 a ne G48. Zřejmě "lepší" servis...
 
Back
Top