• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Bezdrátová nabíječka pro Mazdu CX-5 (KF)

Denis

člen KLANu
42
Zdravím Vás a rád bych se zeptal, zda už jste někdo řešili bezdrátovou nabíječku mobilů do nové Mazdy CX-5 (KF)? Chtěl bych si ji pořídit, ale našel jsem jen nabíječky pro starší modely CX-5 (KE). Netušíte, zda rozměrově sedne i do nového modelu, nebo máte tip, kde se dá pro KF sehnat?

Předem Vám děkuji.
 
No,já bych nechtěl nic dávat na palubovku. Moc se mi líbí ta nabíječka ke staršímu modelu KE - je nenápadná, součástí přihrádky.
 
Co mám CarPlay, tak stejně připojuji kabel pokaždé... Takže indukční nabíjení by bylo k ničemu.
 
já bych nechtěl nic dávat na palubovku. Moc se mi líbí ta nabíječka ke staršímu modelu KE - je nenápadná, součástí přihrádky

...pokud nepotřebuješ na telefon vidět při jízdě (Waze a podobně), pak chápu touhu po tomto "stock řešení". Osobně preferuji mít telefon vždy dobře na očích.
 
Ahoj,
mám nyní novou CX-5 (upgrade za rok 2014). V té původní jsem si sám nainstaloval indukční nabíječku na telefon, kterou jsem nechal ve voze při prodeji. V dobré víře jsem si koupil novou a teprve potom zjistil, že středový tunel má úplně jiný tvar. Po různých pokusech jsem nakonec to vyřešil tak, že po demontáži středového tunelu je nabíječka po mírné úpravě přilepena zespodu. Není vůbec vidět a telefon se nabíjí jen tím, že se položí do přihrádky.
 
Back
Top