• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Březnové motokáry Moravia Unit

Termín srazu


  • Celkem voličů
    13
  • Anketa uzavřena .

LadyDoubleEl

rodinný člen KLANu
762
Zdravím všechny vespolek .. :)

Jak už se avizovalo ve skupině Moravia Unit, že se něco chystá, tak se opravdu něco nachystalo :cool:

Jak už název napovídá, jedná se o "tradici" vyvětrání sportovního ducha na brněnských elektrických motokárách - https://www.motokary-brno.cz/motokary.

Místo srazu - KART ARENA Brno, odkaz na kryté stání tu - https://goo.gl/maps/aSzZzgQFpYDZ8x2VA.
Čas srazu - 15:00
Datum konání - tož to je na Vás, směle i nesměle můžete hlasovat. Máte na to poměrně dost dlouhou dobu (víc jak měsíc...jo, jsem nedočkavá :D:D:D) - ukončíme to zhruba 13.3. :cool:

Jinak informace pro ty, kteří s námi třeba ještě nebyli.
Doporučuji vzít vlastní helmu, rukavice, popřípadě kuklu. Ovšem VŠE LZE PŮJČIT NA MÍSTĚ.

Samozřejmě není to primárně o motokárách, zúčastnit se může kdokoliv, i ten, kdo třeba nebude chtít závodit, pokecáme o tom, co je nového a starého a určitě se beztak zase nasmějeme na rok dopředu.. :p:D

Tož dámy a pánové, prosím, směle do diskuze.
 
Ahoj, hlasoval jsem pro konec března, bude to pro mě asi přijatelnější, ale samozřejmě se podřídím většině. Ještě jsem nebyl na takové akci s Klanem, tak se rád zúčastním a pobavím. Navíc jsem byl k tomu lehce donucen... :D
 
Zdravím Vás všechny,

asi všichni víme, jaká je momentální situace u nás (uzavírání škol, zrušení akcí nad sto lidí apod.). Po zvážení všech možných pro a proti jsem došla k závěru, že bude lepší, když tenhle sraz neuskutečníme. Důvody tohoto rozhodnutí si myslím, že zde nemusím rozvádět.

Je mi líto, že zahájení sezóny jako takové musíme odložit, ale věřím a doufám, že brzy sezónu zahájíme a to za příznivějších podmínek. Každopádně Vám děkuji za to, že kdyby se sraz konal, asi bych tam nebyla sama. :)
 
Poslední úprava:
Zdravím Vás všechny,

asi všichni víme, jaká je momentální situace u nás (uzavírání škol, zrušení akcí nad sto lidí apod.). Po zvážení všech možných pro a proti jsem došla k závěru, že bude lepší, když tenhle sraz neuskutečníme. Důvody tohoto rozhodnutí si myslím, že zde nemusím rozvádět.

Je mi líto, že zahájení sezóny jako takové musíme odložit, ale věřím a doufám, že brzy sezónu zahájíme a to za příznivějších podmínek. Každopádně Vám děkuji za to, že kdyby se sraz konal, asi bych tam nebyla sama. :)

To nevadí špatný začátek dobrý konec.
 
Škoda,myslím že to není tak horký,mají to akorát lidé z Itálie a jejich blízcí,tak snad nějaký sraz aspoň bude
 
Horký je to fest. Teď se shromažďují jen blázni, hlavně důchodci. Pracuji s lidmi a stále mě nepřestávaji udivovat... Myslím, že se najde vhodnější doba na sraz.
 
Přesně díky takovému myšlení je situace taková jaká je...

Naprosto souhlasím. Zapomínají, že evidováno je cca 200 případů. Oficiálně. Skutečnost je ovšem taková, ža nakažených je asi 20x více... Což dakázala nemoc SARS v roce 2003. Postupuje to obdobně.
 
Back
Top