• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Motokáry - Moravia Unit - neděle 24.1.2016 - Olomouc - 14:00

Přijedete si zazávodit na motokárách?


  • Celkem voličů
    9
Přes Přerov snad nepojedu :D
Kdyby náááááhodou, tak dej vědět, pojedu z Přerova :D

Když nás bude víc, tak nevadí. Vezmeme slevněné 20*10minut + ještě plnou cenu kolik nás bude navíc a rozpočítáme to mezi sebou :D

Sraz dáme teda 13:45 před vchodem do garáží (nejsem si jistej jestli se dá parkovat uvnitř)
 
tak asi by se mělo dát tam parkovat ne? Jinak se pak teda musí vymyslet kde by se dalo zaparkovat.
 
"Jinak to zatím vypadá, že jedu z Vyškova sám "

A se mnou nepočítáš Robine ? Agip v 13:00 h ?
 
:D :D :D jsem připravena na spanilou jízdu i s vodou v ostřikovačích, tentokrát mě ničím nepřekvapíš ! :D
No nádrž na vodu do ostřikovačů udržuji stále plnou .:D:D a kanystr v kufru( pro nepřipravené ). Ale tak nějak počítám s tim že pokud pojedem v koloně, zbude na mě poslední misto, avšak má kreativita nezná hranic :p.

@Petapr přes Přerov pojedu taky.
Dáme někde sraz. Co ta posledni benzinka na Olomouc, tuším Slovnaft??
 
Sraz dáme teda 13:45 před vchodem do garáží
Jasná věc, to zní jako plán ;)
konečně nepojedu sám :D
No teeda, konečně se splnil tvůj tajný sen :D Parádička, tak to má bejt ;)
A se mnou nepočítáš Robine ? Agip v 13:00 h ?
No popravdě jsem netušil jestli jedeš, když si nepsal :)
Tak to je paráda, jasná věc že pojedeme spolu. Agip 13:00 jsem tam a pojedeme ;)

Dále pak nabereme 13:15 @LadyDoubleEl před Tescem v Prostějově a hurá na motokáry :p
 
Přeesně taak ;) Sjuupr.
Počkat počkat, kolegyně má podobnou diagnózu smíchu? :hilarious:
 
Možná trošku .. Ehm.. Horší? :D Mě říkají lachtane, ale ona skončila s přezdívkou Mončičák :D

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 
A sraz uděláme teda až přímo na místě nebo se srazíme někde na pumpě a pak proběhne spanilá jízda na motokáry.
 
to já právě nevím jestli to není jen rezidentní parkování+ jsou tam ty motokáry na 2patrech a ještě laser arena...
záložní parkování je buď hned u budovy, nebo třeba https://www.google.cz/maps/dir/49.5...389/@49.5963617,17.2570046,209m/data=!3m1!1e3

EDIT: Tak parkování uvnitř je za 20kč/hod
Zdar, nejsu z Olmíku, tak to tam moc neznám.Můžeš mi napsat přesnou adresu srazu-t.j.asi vjezd do garáží nebo jinde?Chtěl bych si adresu hodit do navigace, ať tam nedojedu s křížkem po funuse.Dík
Zdeněk
 
Dámy a pánové, Ladyna asi nepřijede.. Víte jak se to říká.. "Na posranýho i hajzl spadne" .. :arghh:
 
Back
Top