• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Motokáry - Moravia Unit - neděle 24.1.2016 - Olomouc - 14:00

Přijedete si zazávodit na motokárách?


  • Celkem voličů
    9
Dámy a pánové, Ladyna asi nepřijede.. Víte jak se to říká.. "Na posranýho i hajzl spadne" .. :arghh:
Ale joo @LadyDoubleEl přijede, my jí rozveselíme a jako vždy bude ráda že přijela :p
Můžeš mi napsat přesnou adresu srazu-t.j.asi vjezd do garáží nebo jinde?Chtěl bych si adresu hodit do navigace, ať tam nedojedu s křížkem po funuse.Dík
Zdeněk
Přesně jak píše @Scud . Popřípadě hned v prvním příspěvku jsou přímo GPS souřadnice ;)
 
Bylo to jedním slovem superultramegabombašpicafenomenální! :D

Mockrát děkuji všem za parádně strávený den a opět se potvrdilo, že jsme parádní banda ;)

Už teď se těším na další akci :)

Jinak GALERIE je vytvořena, tak se určitě budeme těšit na všechny fotky, popřípadě videa. Nejvíce se těšíme na fotky LadySPEEDStiG a jiné zdařilé momentky :hilarious:
 
Já nemám slov, bylo to ... Pockejte si ... Legendární !!!! :)
Ale jak už jsem poznamenala, příště už nikam nejedu ! :D:D Nemám na Vás nervy :smuggrin:
Ne, vážně.. Naprosto parádní odreagování od všech starostí !! Příště zas :woot:

Jinak holky ode mě naznaly, že jsme parádní parta, jen máme asi trošku problém s podélným parkováním .. Nevim, kde na tom byly :bucktooth:
 
No tak to taky nevím, kde na tom byly :cat: Každopádně jsme místa vzali celkem útokem a úspěšně jsme nenechali ani kousek volnej :D

Mimochodem čekám na ten scan nejlepších časů, abych si to mohl zarámovat nad postel :hilarious::hilarious:
 
Tak jsem se konečně dal dohromady po neděli.Do dnes jsem se potil v posteli(sám), nějak na mne vlezla chřipka a navíc po čelní srážce mě druhý den bolelo rameno, už je to OK.Dnes bude sestříhané video a na fotkách se taky pracuje.Kdo vydrží, ten se dočká.Jako překrm nabízím video z pořadu Všechnopárty, kde si Šíp pozval nevlastního bráchu LadySPEEDStig.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysila...rty/216522161600002/obsah/446322-patrik-hartl
 
Teď je to sranda, ale v první moment jsem nemohl popadnout dech po nadskočení a úderu do žeber.Nakonec druhý den mne bolelo levé rameno, asi po nějakém hnutí krčních obratlů.Fčíl už je to OK.
 
.Fčíl už je to OK.
No u mě ne.
Prvni den nic. A v pondělí večer bolest zad. Asi nebyl dobrej nápad jezdit jen v triku.:(
A pak zabralo asi nějaký to tvoje valašský voodoo, a bolej mě žebra jako prase. Tak jeste jednou promiň ...... ale závod je boj.:vamp:.
Jinak super akce.:woot::woot::woot::woot:.
 
Back
Top