• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

brzdy Brzdy

Tankboy

nový člen
23
Zdar lidi potřeboval bych sehnat na přední nápravu ten plechovej štít co je u brzd. Nevíte kde by se dal koupit ? Jedná se o vozidlo Mazda 3 1,6 benzin r.v. 2005.
Díval jsem se na netu ale nikde jsem to nenašel.

Díky
 
Ahoj, zustava mi viset rucni brzda, asi za jeden km jizdy v tom jako lehce lupne, uvolni se to a je vse ok.. Nevite, slo by to opravit svepomoci, nebo me ceka servis? Ma s tim nekdo zkusenbost? Diky! Sebor
 
No nic, asi nikdo nemá zkušenost, tak napíšu svoji. Na jaře jsem zajel k soukromnikovi, dal to na hever, sundal kola a ten převodní (?) kloub prostrikaval a sroubovakem rozhybaval. Výsledek rovnal se nule, stále se brzda nevrací.
 
No nic, asi nikdo nemá zkušenost, tak napíšu svoji. Na jaře jsem zajel k soukromnikovi, dal to na hever, sundal kola a ten převodní (?) kloub prostrikaval a sroubovakem rozhybaval. Výsledek rovnal se nule, stále se brzda nevrací.
Já mám zkušenost z bývalé 323 a myslím že to bude podobný, protože na trojce ta ručka brzdí stejně naprd. Ta páka ručky je v jehlovým ložisku. A to ložisko - pokud se nevrací - bylo vysypaný. Ten mechanik mi to tenkrát nějakým složitým způsobem vyměňoval, teď už bych do toho nešel a koupil nový třmen.
 
Ahoj, zapomněl jsem napsat, jak vše dopadlo. V Mazdaservisu Wagnerová Tábor mi vyměnili oba lanovody. Teď vše funguje jak má, max. spokojenost, ostatně jako vždy s tímto servisem. Sebor
 
Back
Top