• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný CB Auto - České Budějovice

Zkušenost se servisem CB Auto - České Budějovice mám

  • neutrální

    Hlasy: 0 0,0%
  • jen negativní

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    3
To mně taky napadlo, nový auto, a když tak doplatil rozdíl mezi mým než ho zničili
Držím pěsti. Dej pak prosím tedy vědět, jak jsi dopadl. Rád bych taky zkusil ještě něco podniknout. Mimochodem, jak dlouho auto máš?
 
Asi bych volil důkladné leštění a nanést keramiku což by mohlo dopadnout dobře nebo auto jak je prodat hold pod cenou jestliže to někdo koupí a od nich vyžadovat výraznou slevu na nový vůz. A zeptám se tě. Okolo HUD displeje ti drncelo v předchozí trojce kterou jste měli nebo si myslel Yaris?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Asi bych volil důkladné leštění a nanést keramiku což by mohlo dopadnout dobře nebo auto jak je prodat hold pod cenou jestliže to někdo koupí a od nich vyžadovat výraznou slevu na nový vůz. A zeptám se tě. Okolo HUD displeje ti drncelo v předchozí trojce kterou jste měli nebo si myslel Yaris?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Myslí aktuální 3ku co má :)
 
Podle těch rovných škrábanců to vypadá spíše na myčku.? Proč proboha umývají auto,když to po nich nikdo nechce?A ještě takovým způsobem??
 
No dobytek co to udělal a příjmací technik to ,pustil. Myčka to asi nebude, to bylo buď nasucho nebo na mokro a utřený nebo mytý ručně houbou a hadrou na všecko. Taky nechápu :mad:
 
Sami si dělají antireklamu. Ale Mazda je na tom s prodeji v ČR tak dobře že jim ztráta potencionálních zákazníků nevadí. Tak prodávají jiné auta a to je pro ně asi hlavní příjem, by mně zajímalo jestli si tohle dovolí i k jiných prodávaným značkám.
 
Ryba smrdí od hlavy. Je to o nastavení firemní kultury. Vydávat časopis na křídovým papíru nestačí. A pak taky o majitelích jednotlivých dealerství. A nakonec zaměstnanci: asi není moc z čeho vybírat.:sob:
 
Myslí aktuální 3ku co má :)

Ryba smrdí od hlavy. Je to o nastavení firemní kultury. Vydávat časopis na křídovým papíru nestačí. A pak taky o majitelích jednotlivých dealerství. A nakonec zaměstnanci: asi není moc z čeho vybírat.:sob:
Je to prostě stroj na peníze, nic jiného. Bohužel si není kde moc vybrat, protože to jsou všechno velký firmy a v tom to je
 
CB AUTO České Budějovice jsou vyhlášení, velkým obloukem se jim vyhnout, proč asi raději jezdím do Tábora, když to mám do ČB cca 15 km ???
 
PanPája, Michall: upřímnou soustrast! Já když dávám jakékoliv auto do servisu, tak vždy trhu, co zase vyvedou, kde co odřou a zničí. Mytí jim výslovně zakazuju při každé návštěvě. Co je platné čisté, ale zničené, že?
 
No tak to já po zkušenostech s autorizovaným servisem jiné značky,už auto nedám z očí. Radši si beru dovolenou a furt jsem u něho,naštěstí mám servis kde s tím nemají problém, za což jsem jim vděčný.
 
23.6. Jde auto na ještě jedno přeleštění, ale už to nebude jejich lakovna ale spešl místo. Na jihu nemá konkurenci. Víc info a dotazy kdyžtak do sz. ;)
 
Myslí aktuální 3ku co má :)

23.6. Jde auto na ještě jedno přeleštění, ale už to nebude jejich lakovna ale spešl místo. Na jihu nemá konkurenci. Víc info a dotazy kdyžtak do sz. ;)
Zdravím, pokračuje to tak, že jsem měl jít 31.5. na tu (speciální technolgii)- opravu povrchu laku, že se tím zalijí škrábence a bude to OK. Ovšem druhý den mi volali, že dotyčná firma má čas až 21.6., takže čekačka. A čím to budou dělat Michall?
 
Zdravím, pokračuje to tak, že jsem měl jít 31.5. na tu (speciální technolgii)- opravu povrchu laku, že se tím zalijí škrábence a bude to OK. Ovšem druhý den mi volali, že dotyčná firma má čas až 21.6., takže čekačka. A čím to budou dělat Michall?
Žádnou spešl technologií (žádná taková samozřejmě neexistuje - max by ti to zalili glazurou). Budou to klasicky leštit. Tady ale očekávám nějaký výsledek.
 
Back
Top