• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Cena plánované servisní prohlídky autorizované servisy Mazda

LK7R

člen KLANu
75
Už někdo dělal plánovanou servisní prohlídku v autorizovaném dealerství MAZDA na CX-60? Pokud ano, můžete se podělit o informaci kde jste prohlídku absolvovali, kolik stála a co vše bylo fakturováno?
 
ano, já jsem dělal první servisní prohlídku, dříve jsem jezdil s CX5 na Spořilov, kde jsem také koupil. Vzhledem k tomu, že jsem z Ústí nad Labem a byl jsem v časovém presu tak jsem CX60 PHEV dal do Mazdy v Ústí. Za 8000kč výměna oleje, na svolávačku mě udělali něco s plovákem v nádrži. Když jsem odjel ze servisu tak jsem dotankoval do plna. Po krátké době mě to napsalo stav phm O, dotankuj palivo! Takže druhá návštěva, závada odstraněna, prý nedocvaklý konektor. Auto mě umyli a předali s fleky od vody po celém autě. Cestou domů jsem cítil benzín. Po třetí už jsem odmítl. Tak jsem si to opravil sám.Takže tam už opravdu nejedu. Dnes návštěva v AutoPalaceSpořilov a vše na 1. Opravdu velká spokojenost. další info k dnešnímu dni viz. podvozek
 
Prémiové auto a podpriemerný servis, to nejak nejde dokopy. Poslať recenziu kde sa dá. Je to des ked som videl cenník prác v servise. Cena 75 Euro hodina práce a diagnostika 85 Euro. Katastrófa keď takto opravujú závady aj keď je vozidlo v garancii.
 
Omlouvám se, přesná cena naší Mazdy CX60 první prohlídka né 8000kč ale 7619kč. Včera výměna podvozku a dalších věcí, grátis
 
Minulý týden návštěva v auto halfar a cena také 7619, klasika filtry, olej plus softwarové updaty, vše vyřízeno asi tak jak má.
 
Na dotaz kolik cca je cena základního servisu v AutoPalace, mi bylo napsáno cca 11 000 Kč. To je poměrně dost a proto se ptám co to stálo Vás. Děkuji za Vaše reakce, optám se co rozdíl v ceně způsobuje, nebo se jedná jen o odhad s velkou rezervou na další spotřebák.
 
Na dotaz kolik cca je cena základního servisu v AutoPalace, mi bylo napsáno cca 11 000 Kč. To je poměrně dost a proto se ptám co to stálo Vás. Děkuji za Vaše reakce, optám se co rozdíl v ceně způsobuje, nebo se jedná jen o odhad s velkou rezervou na další spotřebák.
Tak nakonec se jednalo o chybu v odhadu. Cena je stejná jakou uvádíte Vy. Díky.
 
Back
Top