• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

autorizovaný Ceny servisních prací u Mazdy

Ale je fakt, jak tu už někdo psal, že po stížnosti na práci nebo cenu servisu v dotazníku, ho během pár dní kontaktoval rozlobený šéf servisu, co se mu nelíbilo.:) Takže nějaká zpětná vazba na servis tam je.
 
To je právě to: servisy nestojí o nějakou zpětnou vazbu, aby pak dostaly "kartáč" od dovozce. Proto se mi zdá účinnější drobnější nedostatky řešit osobně na místě, v případě opakování "změnit lokál". Teprve když by šlo o větší peníze nebo např. bezpečnost, použít všechny prostředky, včetně stížnosti, zveřejnění atd.
 
Už před lety jsem tato hodnocení (dotazník po návštěvě servisu) míval u Citroenu. V podstatě jde o to, že když zákazník servis pohaní (dá cokoliv mimo max. spokojenost), tak jim asi dovozce strhne provize či co. A zákonitě to dopadne na ty nejníž... Tím nechci znevažovat podobné snahy o zlepšení. Některým servisům to je fakt jedno, člověk pak fakt musí změnit lokál. Dá se říct, že díky mně vyhovujícímu servisu jsem měl předchozí Xs Picasso předlouhých 13 let. Uvidím, jak dlouho vydrží Mazda :)
 
Kluci kdyby to někoho zajímalo, tak servis ke 40 000km v ADJ jIhlava.
-Olej, brzdovka, kontrola, pylový filtr, kontrola karoserie dohromady za 5100,- s DPH. olej 5W-30 A5 za 440,- vč DPH/litr.
 
Zdravim, poradite nekdo prosim nejaky servis v okoli Kladna, Praha zapad ? Mam pred sebou servisku ~65tis poprve jako majitel CX5 man. benzin, rv.2013 a jestli vGroup na Kladne je dobra volba ? Pripadne nekde +-80km.
 
Já tam byl na 1 garančce v červenci, protože to mám zhruba 2km po městě a zatím mně ještě nenaštvali tak, že bych jel jinam přes celou Prahu kvůli jedný hodině servisu. Stálo mně to 4400 Kč, z toho olej origo supra 0w20 4,2 litru asi 2400 Kč, olej.filtr 300Kč ,prohlídka 1 rok-800 Kč a pozor ,,kontrola karoserie,, taky 800 Kč.
Filtr vzduchový a pylový na faktuře nebyl, takže ty neměnily, asi jim to po roce a 8000 km přišlo zbytečný. Pokud tam pojedeš, dopředu se zeptej co všechno ti budou měnit ať víš na čem budeš. Pokud ne, Pražáci si tu chválí servis v Praze Car Star, recenze si najdi v sekci servisy. Hodně štěstí. :)
 
Já tam byl na 1 garančce v červenci, protože to mám zhruba 2km po městě a zatím mně ještě nenaštvali tak, že bych jel jinam přes celou Prahu kvůli jedný hodině servisu. Stálo mně to 4400 Kč, z toho olej origo supra 0w20 4,2 litru asi 2400 Kč, olej.filtr 300Kč ,prohlídka 1 rok-800 Kč a pozor ,,kontrola karoserie,, taky 800 Kč.
Filtr vzduchový a pylový na faktuře nebyl, takže ty neměnily, asi jim to po roce a 8000 km přišlo zbytečný. Pokud tam pojedeš, dopředu se zeptej co všechno ti budou měnit ať víš na čem budeš. Pokud ne, Pražáci si tu chválí servis v Praze Car Star, recenze si najdi v sekci servisy. Hodně štěstí. :)


Dekuji za rady, urcite se zeptam co chteji menit, protoze sam uz sem menil predni desticky, aby je nenapadlo mi je po pul roce co jsou tam, vymenit taky ;)
 
Jezdím z Nového Strašecí do Car Star a nelituji, vždy super přístup a vstřícnost. Hlavně vedoucí servisu p.Rezler je velmi rozumný a ochotný . Jel bych rovnou tam https://servis.carstarpraha.cz/
 
Poslední úprava:
Já bych spíš řekl, že toho mění míň než by měli, aby cena nebyla moc velká a lidi nešli jinam. Podle mně by na každé roční garančce měli vyměnit vzduchový a pylový filtr, ale možná to dělaj podle ročního nájezdu km a já měl jen 8000 km........ Jo a ta kontrola karoserie za 800 Kč, může trvat tak 5 minut víc ne, trochu drahý.
 
pylový mi měnily v Car Staru v březnu, ale po krásném pylovém létě jsem ho teď měnil stejně znovu a vypadal fakt nechutně :eek:. Jinak na vzduchový filtr mají předepsanou kontrolu každých 12 měsíců, ale výměnu až při 60 000 km nebo 36 měsících ;) a pylový by ti měly měnit každý rok nebo po 20 000 km ;)

oprava - pylový má interval 2 roky nebo 40 000 km ;)
 
Poslední úprava:
No na faktuře nebyl, a že by mi ho dali grátis se taky neobávám:D asi tam zajedu ať mi ho ještě vymění.....
 
OPRAVA - pylový je předepsaný v intervalu po dvou letech nebo 40 000 km , sorry za mylnou informaci :oops:
 
Back
Top