• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Chyba P258B

Hloza

nový člen
1
Ahoj potřebuji prosím poradit hlásí to chybu p258b, v mazdě mi řekli podtlakového čerpadlo a stín spojené věci, výměna váčky a dalších věcí... Najel jsem jsem s autem cca dalších 1000km s chybou a auto jede skvěle. Musím opravdu povymenit všech y ty věci nebo stačí ta pumpa. Děkuji za názor
 
STejny problem ale zde neni odpoved ...... Skoda no

Dobry den.
Rozsvitil mi vykricnik - Chyba P258b - Vacuum pomp range
Mam svoji diagnostiku proto jsem chybu zjistil velice rychle.
Obratil jsem se na servis.
Rekli mi, ze odesla vacuum pump a ze jeji vymena problem nevyresi vubec, je za potrebi zjizstovat proc je zanesene sani, kontrolovat vackovu hridel, zaneseni olejoveho kose a cele olejove sito.
Hlavne ze penez za to chteji strasne hodne.
Tak co mi poradite?
Dekuji
 
Dizel? Je tu toho o tom dost popisane. A nic dobre.
Zodrata vacka, kovove piliny vo vakuovej pumpe, turbe, motore…
 
Poslední úprava:
Ahoj, a který je to ročník? Pokud je to, co si myslíme, tak na tyto závady svolávačky nebyly a dovozce to řešil dílem na záruku, dílem v rámci good will.
 
Ahoj pro oba: když chcete rady, tak si dejte do vizitky popisku auta, motoraci, ročník. To je základní vodítko. Odpovědi jsou, ale v jiných vláknech. Stačí hledat...
 
Díky za opravu. V téhle souvislosti mě napadá, jestli mají svolávačky nějakou exspiraci, do kdy se musejí provést, aby to výrobce zatáhl? Objeví se upozornění v My Mazda, nebo jen dopisy, nebo taky nic, jak se nám stalo v případě zadních brzdičů (servis tehdy tvrdil, že na to nebyla svolávačka, jen servisní informace)? Mají v tom mechoši trošku hokej...;)
 
My Mazda nebo web podle VIN - měla by tam být, pokud už nebyla provedena. Dopis dojde, jen když máš v DSR aktualizovanou adresu. Zadní brzdiče - to ještě byla My Mazda v plenkách a web vůbec ne. Navíc v případě brzdičů to byl problém mezi židlí a klávesnicí - přijímací technik nepochopil, že ty brzdiče mohly být montované v různých šaržích v různou dobu a že je potřeba zkontrolovat jejich číslo fyzicky, ne podle toho, co mu podle VIN vyplivne tehdy ještě systém servisní podpory EPSS. Pochopitelně není v silách automobilky evidovat každé číslo každé součásti, které se namontuje na auto a mít to zaznamenané k VINu.
 
O.K. A když třeba druhý majitel zjistí po letech, že svolávačky neproběhly?Je tam nějaký časový limit provedení na náklady výrobce?
 
O.K. A když třeba druhý majitel zjistí po letech, že svolávačky neproběhly?Je tam nějaký časový limit provedení na náklady výrobce?
Žádný časový limit není...

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
Back
Top