• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Co je toto za komponent?

ingbrzy

výkonný člen KLANu
209
Dobry den..

Po pravidelnej servisnej prehliadke som nasiel tento komponent lezat na zadnom sedadle...

Neviete kam patri?

1680761907125.png

Dakujem
 
Vypadá to na koncovku, která je nasazená na lyžiny předních sedadel. Podíval bych ze zadních sedadel, jestli někde nechybí. Taky mi to občas upadává, možná když o ně někdo na zadních sedadlech zavadí nohou...
 
OT :

To je držák na nákupní tašky.
Otočíš to , chytneš za nejširší stranu a máš vlastně pod rukou dva háčky, kdy na každý z nich můžeš zavěsit až dvě igelitky.

:joy:
 
Samozřejmě, protože to už do toho promluvila Greta Thundberg a řekla jasné ne igelitovým taškám !
Z tvé reakce si nejsem tak úplně jistý, jestli jsi si ty jistý tím, že si dělám prdel :D
 
Tento a další prvky záchytné a nakupovací výbavy se dávali jen do speciálních edic Mazda6 Kauflandaka a Mazda3 Lidlia. Tyhle verze vám prodejce nabídnul jen když jste přišli do prodejny s rádiovkou na hlavě a platem vajec v ruce. Ale pár už jsem jich viděl a jsou fakt vymakaný.
 
"Tyhle verze vám prodejce nabídnul jen když jste přišli do prodejny s rádiovkou na hlavě a platem vajec v ruce" Pamatuješ si to skoro dobře, ale ještě tam bylo podmínkou, že jsi musel mít tepláky s vytahanýma kolenama.

Coz nas privadi k myslence, jak je vubec mozne, ze Superb od prvni (novodobe) generace ma ve dverich maly destnik a Mazda tam nema ani malinkatou katanu, ani hulky na jidlo. Natoz destnik !:laughing:

Asi to napravuji proste zpetne, jak jde videt z prvniho prispevku. Jak tam neco chybi a prijde se na to, tak ti to pri servisu mrsknou na zadni sedadla
 
Hoši, hoši..., Vy ty Velikonoce potřebujete jako sůl ;)
Tak ať se svátky všem vydaří (!) :party:
 
Vypadá to na koncovku, která je nasazená na lyžiny předních sedadel. Podíval bych ze zadních sedadel, jestli někde nechybí. Taky mi to občas upadává, možná když o ně někdo na zadních sedadlech zavadí nohou...
Mal si pravdu.. na vedeni vlavo to chyba a vpravo je to OK.. :) Dakujem!

1681404335386.png
 
Back
Top