• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

Pokud máte zájem o speciální designerskou edici CX-5, tak vše potřebné najdete na obrázku. Prestižní prodejce vás při výběru nového vozu jistě na zkušební jízdu vybaví nějakým oplatkem, ale opatrně, aby vám při jízdě na eliptických kolech nezaskočilo. Na druhou stranu se na hrbech nemusíte bát, že si rozbijete hlavu o vysoký strop a zkrácenou délku vozu oceníte třeba při podélném parkování. :D
23285741319_079d5507b2_o.png

...aby mě někdo neobvinil, že jsem si s obrázkem hrál, tak odkaz na živou verzi. Uvidíme, jak dlouho to vydrží ;)

No ty kráso, u nich jsem kupovala auto...to musel fotit nějaký tydýt....
 
K: Mamí, kde je Alík?
M: Alík je mrtvý Kačenko.
K: *pláče*
M: Ale neboj se, seženeme úplně stejného.
K: K čemu mi budou dva mrtví psi?
 
Určitě znáte stránky Kde NE/jíst v....... na FB.
Mě včera celkem pobavil příspěvek místního "literárního umělce" na FB-má více podobných hlodů, třeba ve skupinkách Maminky a mateřství atd..


V sobotu jsme šli s kamarádkou na oběd. Bohužel restaurace Michalov měla zavřeno – uzavřená společnost – takže jsme se prošli do města k Bukáčkům, kde vaří také velmi dobře. I tam nám ale nebylo přáno, neboť bylo úplně plno. Trochu zoufale jsem přemýšlel, kde jinde se dobře najíst, neboť těch možností v Přerově moc není a do hotelu Jana se mi pěšky nechtělo.

Nakonec jsme se vrátili cestou do restaurace Katovna, kde jsme ani jeden nikdy nejedli. Už při vstupu do restaurace Katovna jsem věděl, že se schyluje k obrovskému průseru, neboť byla v sobotu v poledne úplně prázdná. Jelikož se k sobotnímu zážitku nechci moc vracet, pojmu to dál už jen ve zkratce:

Zelňačka – i přes silný smrad spálené jíšky šlo identifikovat patrně také připálené zelí a klobásku. V pomyslné soutěži o nejhnusnější polévku světa se restaurace Katovna posunula na krásné první místo. Gratuluji! Na druhý chod jsem si netroufnul a spokojil se se svou kofolou, která originál kofolou nebyla zcela určitě.

Hladové kamarádce jsem vymluvil lososa, důvod asi nemusím psát, a doporučil jí něco, co nejde zkazit ani na Katovně, například Ondráše.

Ondráš – kuřecí maso a bramborák. Kuchař to udělal možná dobře, akorát to potom patrně zamrazil. A rozmrazil. A zamrazil. A rozmrazil. A zamrazil. Podepřel dveře, dokud to nezačalo tát, a pak to zase zamrazil. Pověsil do okna jako stínidlo, a pak to zase zamrazil. Pak uběhlo 20 let, mrazák uplaval při povodních, pak ho našli a Ondráše znovu zamrazili. A pak jsme přišli my. Vytáhnul to z mrazáku a v mikrovlnce ohřál. Tak to alespoň vypadalo a chutnalo.

Milá Katovno, takhle ne. Slibuji, že už o tobě nic negativního nikdy nenapíšu, protože se ti budu vyhýbat obloukem. Velkým obloukem.
 
Apríl je až v dubnu :D:D:D
http://auto.idnes.cz/ridicsky-prukaz-nizozemsko-sex-dnx-/automoto.aspx?c=A151222_182328_automoto_hig

Super koment ke článku :D:
Základní problém bude v kvalitě sexu. Peníze mají tu výhodu, že ať je má Tonda z Horní dolní, nebo pan továrník z Prahy, fungují vždy stejně. Už vidím ty žaloby na autoškolu, kde méně šikovný student/studentka musel platit víc, než ostatní. Nebo pro to budou muset fungovat jasné normy. Prostě jedna hodina jízdy bude zpoplatněna konkrétní dobou soulože bez ohledu na kvalitu partnera, nebo aktu samotného. Ono to sice vypadá zajímavě (hlavně pro majitele autoškol), ale podle mě to přinese víc problémů, než užitku. Bez ohledu na to, zda je to morální, nebo ne. Uvidíme co z toho vyleze. Já jsem pro každou špatnost. Konvence by se měly bourat.
 
Back
Top