• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Co vás pobavilo?

DSC_0023.jpg Včera mě zaujala a pak pobavila nálepka na zaparkovaném BMW. Nutno podotknout že parkuje na stejném místě celkem často :D
 
nevím jestli to tu už nebylo, ale Kefírer, Pribinácek a Sudetská pečeť mě dostaly :D
 
Tak k nám na Valašsko zavítala F1, ale kluci malinko podcenili drsné zimní počasí u nás. Museli zaparkovat a zmizí až se oteplí:D.
P.S. Jenom multifunkční volant se nějak nepovedl;).IMG_7217.JPG IMG_7218.JPG IMG_7219.JPG IMG_7220.JPG IMG_7221.JPG IMG_7222.JPG IMG_7223.JPG IMG_7225.JPG
 
Co dokáže pobavit víc, než pár arabů letících skrz zavřený dveře auta :D

 
Dneska na Vodičkově byla nejspíš akce v obuvi :D Nejlepší je, že jsem si té prodejny obuvi před tím nevšiml :troll:
2017-01-20-9235.jpg
 
Proc to davaji dozadu? Ja bych spis tipoval, ze je lepsi to dat na predni napravu. Tim spise, kdyz je pohanena.
 
Back
Top