• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Čtyřkolka

Zbyněk

člen KLANu
65
Zdravím Pánové,chci s zeptat jak je to CX3 čtyřkolkou,není to poruchvé,není někde nějaké schéma?Nerad bych udělal špatný krok,dík za radu.
 
Já koupil CX3 nedávno hlavně na základě zkušeností s náhonem u cx9. Dříve jsem míval Subaru (4 modely), takže jsem byl zvyklý na slušný náhon 4x4, ale cx9 mě přesvědčila, že jsou i lepší náhony. No a CX3 jsme zkoušeli teď v zimě a vlastně je to malá cx9. Super.
 
Zdravím Pánové,chci s zeptat jak je to CX3 čtyřkolkou,není to poruchvé,není někde nějaké schéma?Nerad bych udělal špatný krok,dík za radu.
V pohode. Nič sa neboj. Ja som s tým zatiaľ nemal žiadný problém. A čo sa týka jazdy v teréne tak bez problémov. Jasné, že nemyslím tým nejaký ťažký offroad no skúšal som ju na zasnežených svahoch kde bol problém aj pešo sa vyštverať a dala to. Jedine ja som to nedal, lebo som sa už bál, že sa prevrátim :)
 
Back
Top