• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Dálkové ovládaní odemykaní a světlo

Ja som vymenil baterky v oboch origo kľúčoch hneď po kúpe auta - pred 3 rokmi. A mám tam tie baterky (tiež Varty) doteraz a žiadny problém. Je pravda, že používam bezkľúč, tlačidlá mačkám iba občas.
 
Za 3 roky co mazdu mám, jsem tlačítka použil tak 2x jinak používám keyless
 
Jak funguje to bezklucove otvaranie? Ja to asi nemám, aspoň neviem o tom... Mam 2008 wagona
 
Keď sa priblížiš k autu s kľúčom napr. vo vačku, tak stačí chytiť jednu z predných kľučiek a auto sa odomkne. Netreba nič mačkať.
 
Ešte taká otázka, kúpil som kľúč z Číny, dalkac sa mi podarilo nakodovat na prvý pokus a co ďalej s imobilizerom? Musím prehodiť ten môj z pôvodného kľúča? V balení čínskeho kľúča je takisto imobilizer, ten by sa musel takisto nejak sparovat keby ho chcem použiť?
 
To by mě taky zajímalo, protože dneska mi dorazil z Číny taky klíč s dálkačem včetně té malé černé destičky, co se tváří jako imobilizér, ale podařilo se mi spárovat jen ten dálkač. Takže nevíte někdo, jestli jde nějak spárovat i ten imobilizér nebo musim použít ten ze starého klíče? Jak ho ale z toho starého klíče vyndat? Je totiž v tom důlku napevno, asi přilepený. Poradíte někdo prosím.
 
ja som to uz neskumal a pouzil zo stareho...asi sa zmierit s tym ze ho budes musiet poskodit, lebo inak to asi len tak lahko von nepojde...v mojom pripade mi to nevadilo, lebo som mal uz ulomeny taky zobacek
 
Tak já mám Mazdu koupenou asi 3 týdny...kombi GH rok 2008 v naftě. předchozí majitel mně upozornil,že dálka nefunguje,rozdělal sem tedy klíče dal novou baterku a vše fungovalo asi 14 dní...pak nic...vyměnil sem tedy znovu baterku v klíči a teď to pouze odemyká ale zamknout to nechce....podotýkám,že červené světýlko mezi cudliky blikne pouze při odemknutí, při zamykání nic neblikne a ani nezamkne,musim manuálně klíčem...zrada bude asi uvnitř klíče...oba spínače uvnitř klíče normal cvakaji...nemáte někdo nějakou radu? Díky
 
nech si předělat klíč do nového u https://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjb_JDAisn7AhXTO-wKHfUAB3EQFnoECBIQAQ&url=https://cs-cz.facebook.com/automotokey.cz/&usg=AOvVaw1j2g14cPVyhTYviHLpoYNL
vyřeší se problém s nefunkčním ovládáním a hlavně s častou výměnou baterií v originálním ovládání. mám od něj klíč cca 4 měsíce a můžu doporučit, vše funkční a ovládání má i delší dosah.
dával jsem 1400,- za 1, za předělání obou bych dal 2400,-, klíč jsem poslal přes zásilkovnu a zásilkovnou mi přišel i zpátky, možnost vybrat si z 6 různých typů
 
Back
Top