• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Dálkové ovládání

Jirin

nový člen
10
Zdar zdar :)

setkal se někdo s tímhle problémem ? Jednoho dne mi přestalo jít zamykat auta dálkovým ovládáním. Fungovalo ale jeho odemykání a taky odemykání kufru. Ale nešlo prostě jen zamknout. Za pár dní mi přestal fungovat DO úplně. Takže jsem vzal náhradní DO a u toho nejprve šlo všechno, ale po pár použití zase šlo jen odemknout auto a zamykání jít přestalo.

Tak jsem zkontroloval baterku v autě - ta je v pohodě. Vykuchal teda klíč a zajel jsem koupit baterku - ejhle, všechno funguje jak má (hlavně nic nebylo potřeba překódovat jak tomu bylo u GG). Měl jsem za to, že u náhradního klíče bude taky baterka v háji (slušná náhoda - co ? :D) , a tak jsem zajel koupit novou - vyměnil jsem ji a ejhle, funguje jen odemykání.

Nenapadá Vás čím to může být ? :rolleyes:
 
Ahoj, uz tu chvilu nad tym premyslam, ale z toho mi vychadza len nasledujuce moznosti:

- prve DO malo slabu baterku, na druhom ti bez ohladu na vymenu baterky prestalo fungovat tlacitko zatvarania
- prve DO malo slabu baterku, druhe takisto, ale ta nova baterka v druhom DO je nahodou k.o.
- je to uplne ina vtakovina, ktora nas netrkla :)

Takze to prve DO funguje po vymene baterie nadalej uplne v poriadku?
Da sa s tym druhym DO zamknut auto aspon klucom?
Nechce sa ti navzajom prehodit baterky v oboch DO a testnut znova obe DO?
 
mazdar mam podobny problem:nefunguje mi nahradni klic vubec pouze manualne.koupil jsem novou baterku a taky nic...puvodni funguje bez problemu ale je uz hodne osunteli tak jsem chtel novej kdyz ho uz mam
 
Back
Top