• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Deflektory, ofuky, doplňky, tuning na CX-3

Veci od neho dostávam v takomto stave ..zabalené vákuovo z štítkami ,a len pre úplnosť :keď sa povie Ukrajinec - Rus neznamená to automaticky zlodej mafián ...a to že dostávam od neho diely za “ďakujem”je od neho prejav priateľstva
21ED9E85-9A70-4463-A4D1-F81EEFD4B678.jpeg 89697439-CEF6-4B0D-8555-BA416099E5EA.jpeg 26875AEC-388E-4BCF-9567-261E7871E1FD.jpeg
 
Poslední úprava moderátorem:
Ja to mám cez “priateľa” z Ukrajiny ...90% veci beriem od neho veľká časť veci je priamo z mazda ..niektoré z dovozu “hong-kong ,Čína “ preto sa pýtam tu či z určitým dielom sa niekto stretol alebo ho pozná ...príklad ...komplet led do hlavných svetiel H11-H15 som dostal za 20€ ...a svietia k mojej spokojnosti
Su to tie LED na ktore som daval odkaz ? Rad by som videl, ako svietia v skutocnosti.
 
Najprv som vzal halogénky značky michiba ..poctivo priznám sú krásne biele ale svietivosť nič moc ...tieto led čo mám teraz sú značka Cree H11,H15 a sú od môjho známeho ..H11 od prvej chvíle sú super silná svietivosť (môj odhad 3-4xlepsia ostrejšia ako halogén ) jasná biela farba ..z H15(diaľkové) som mal problém ..prvé ktoré mi prišli bol Sorry za vyraz odpad svietili všade možné len nie do predu :D lúč nepresiahol ani dĺžku H11 no proste komédia ..teraz čo prišli H15 sú výborne potom pošlem nejaké fota
 
Ak by si mal záujem mám kontakt na chlapíka z Giraltoviec ...je v tom macher..poradí a je maximálne seriózny u neho stoja tie Cree cca 40€ ak sa nemýlim jedna sada
 
Tak dnes mi přišel další doplněk.y6JTAn9.jpg vCX2DmZ.jpg 9Xdsxqv.jpg mtIDYPS.jpg
 

Přílohy

  • mtIDYPS.jpg
    mtIDYPS.jpg
    76,6 KB · Zobrazení: 10
  • 9Xdsxqv.jpg
    9Xdsxqv.jpg
    72 KB · Zobrazení: 11
  • vCX2DmZ.jpg
    vCX2DmZ.jpg
    75,3 KB · Zobrazení: 10
  • y6JTAn9.jpg
    y6JTAn9.jpg
    82,1 KB · Zobrazení: 10
Aliexpress TU . A pro ty co neví co to je, tak tohle je na ovládání na středovém panelu.Taková blbůstka, dekorace, ale vypadá to hezky.
 
Wow ...ja som to už na ebay hľadal ale našiel len modré a ružové :D
Otázočka : čas dodania ?
 
:D Snad ano. Teď před vánoci to bude masakr s tou leteckou a lodní dopravou, lidi budou objednávat jak šílení. :D
 
Právě proto že se budou dělat Velké objednávky tak budou kontejnery dříve k expedici podle mého.
Jo v Čechách to je jinak.
 
Ja som sa teraz dal na zníženie podvozku (pružiny EIBACH ) a montáž alarmu..
 
Já si to kupoval s tím, že je to vyšší jak klasika a nižší jak SUV. Pro mě by pak název Crossover ztrácel význam.
 
Co tě to vyšlo ? Všichni říkají že to drží jak přibitý. Já jsem na sérii a ve 130 směr Liberec od Děčína těma zatáčkama auto drží jak přibitý, takže nevím jak může někdo poznat rozdíl, CX-3 má sama o sobě celkem dost tuhý podvozek.
 
Back
Top