• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Demontáž CD mechaniky

BTW vždycky se dá objednat celá sestava...

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
 
https://www.realmazdaparts.com/oem-...vPTMmeT0yMDE3JnQ9dG91cmluZyZlPTItMGwtbDQtZ2Fz

Asi by to chtělo dát dohromady všechny díly jestliže chceme udělat komplet schránku s novou odkládací plochou co bude bezdrátově nabíjet.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Edit.. Děkuji @shr3kovi za upozornění na špatný odkaz. Opraveno.
To právě řeším jaký další díly kromě toho středu. Já jsem totiž úplně nepochopil rozdíl mezi
Switch Housing - Mazda (BHN9-66-962)
a
Auxiliary Jack - Mazda (BHP1-66-9U0B)

Předpokládám že je to buď jedno, nebo druhý.
A jestli jsem pochopil úplně správně, tak ten Auxiliary Jack je přesně to, co už máme v loketní opěrce. Tedy čistě teoreticky by (pokud délka kabelů dovolí) mohlo stačit to přehodit. Tím pádem by měl stačit jen celý střed a v opěrce to vyřeší třeba izolepa. Tam už mě to moc netrápí.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Tak je to o této konektivite z opěrky. Nicméně já bych jí zase klidně nechal v operce a do přední části použil tu dobíjecí plochu. On určitě existuje i díl kde bude výplň loketky bez toho modulu.. Tak to bude mít ta verze pro US touring.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Vždyť je to blbost. Proč by to uctovalo s každou znovu. To nedává smysl. Když si objednám tří sady stěračů tak taky neplatím 3x poštovné. Možná jim napsat dotaz na poštovné.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
U stěračů asi jo. Ale tohle bude trošku větší. Takźe to asi nebudou balit do krabice velikosti dodávky ale pošlou tři balíky.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
No já nevim, jestli mi za to ten kus plastu stojí. Dávat 5K za pár cm místa... S tím, že reálně to cenu auta spíš snižuje...

A kdybych to kombinoval s tou bezdrátovou nabíječkou, tak mi ty porty budou i tak celkem k ničemu.

Takže spíš přemýšlím, že zkusím vytáhnout rádio, jaká díra po tom bude a pak bych tam možná něco vytisknul na 3D.

S největší pravděpodobností tedy koupím max tu bezdrátovou nabíječku.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Rozhodl jsem se že si tu přihrádku zaplatím a udělám více praktickou jako to má us verze bez mechaniky. Jen budu rád když mi někdo pomůže dát dohromady všechny díly abych měl i ten spodek klimatizace a ty porty.
086b0bd1af35c7c2ae6e6586b1c0b68c.jpg

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Nevím, nejsem u PC. Ostatně, proč bych měl suplovat práci obchodníka, u kterého to pak objednáš? On mi pak nahradí čas strávený rešerší?

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
Tak promiň. Chtěl jsem tě o to jen slušně požádat jelikož se ve většině takový záležitostí dobře orientujes. Na prodejce jsem psal ale pochybuji že mi dá přesnou informaci jako ty.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
V pohodě, to je jen poznatek z praxe. Já to z hlavy nevím a je to na hodinu strávenou nad EPC. Ať to udělá ten, kdo z toho bude mít zisk.
 
No jen mám obavy ze nezasilaji do Evropy. Psal jsem jim email tak pak napíšu vyjádření.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
US neodpovídá zatím a Mazda se nabídla že díly objedná ale že si musím napsat čísla které chci a já bych potřeboval poradit které na to BN potřebuji abych vytvořil ten kaslik pac na stránkách toho mají hodně. Případně když někdo bude mít zájem tak se to může objednat od Mazdy ve vícero ale platba předem.
Mooc děkuji.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Back
Top