• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Demontáž CD mechaniky

Děkuji. Užitečná stránka ale leda tak na přichytky. Plastové díly palubní desky zde nenajdu.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Potřebuješ IMO jinou konzoli BJS7-64-32X a záslepku BHN9-66-962 a do ní zásuvku 12V CD84-66-290D (CD83-66-297B a CD84-66-295B) a AUX KD45-66-9U0 nebo AUX zaslepit či nahradit třeba nějakým USB dobíjením z Aliexpresu.
https://www.realmazdaparts.com/v-2014-mazda-3--i-sport--2-0l-l4-gas/body--front-console
Lepší objednat komplet z USA (Tascaparts atp.), protože některé ty díly nejsou v Evropě dostupné.
Vpodstate jak psal @shr3k...
Konzoli vzít asi celou BABD-64-320B-02
a dále zaslepku +12V a USB.
Netuším jestli brát položku 10/11 což je ta gumová podložka schránky.
Jestli to chápu dobře tak to by mělo být snad vše? 5ad1695081ff231e9063d30312b5fc44.jpg

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
@Polsonside,jsem si dnes na tebe vzpomněl při opětovném tlumení středového tunelu.... vyfotil jsem ti tu gumovou odkládací poličku ze spodní části. Ta guma má v rozích úchyty,které jsou přehlé přes ten nosný plast. Ty máš nejspíš pravý utržený. 4d14b34978aad0ee952f4495a8ff8d3b.jpg0851b38ac1217ca3852674e8b9baae46.jpg
 
Super. Dikes. No nevím jak se povedlo to utrhnout ale budeš mít pravdu.
Mimochodem je to utržené z toho gumoveho dílů nebo z toho plastového co je pod ním?


Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Z gumového. Ta obrácená téčka co jsou na posledním obrázku v kroužku,jsou součástí té veliké vrchní gumy (poličky)
 
Jo aha. Takže to tam je jakoby zaseknute.
No zkusím to objednat v car star pač tohle mi stejně asi na záruku nevezmou...

Měla by to být
BADE-64-449 za 600kc s DPH.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Poslední úprava:
Na jaře se v rámci upgrade chystám vytlumit středovou konzoli a při té příležitosti a rozebrání rovnou namontuji AA modůl (ten zakoupím v Car Star, ale montovat budu sám, ale nechám si nahrát novou verzi SW což je povinnost pro rozpoznání HW modulu) a dále mám už objednané díly, které mi nahradí zbytečnou CD mechaniku tou praktickou přihrádkou včetně vstupů, ale ještě se zeptám.
Myslíte, že bude nutné přikoupit celou konzoli BABD64320B02 nebo je to prostě jedna stejná a pouze do ní vložím krytku s USB/12V?

BABD64320B02.jpg
 
a ve videu níže v čase 14:43 je ještě ten kryt co se musí asi taky objednat zvlášť. Na videu pod označením BHN1-64316.
 
Na jaře se v rámci upgrade chystám vytlumit středovou konzoli a při té příležitosti a rozebrání rovnou namontuji AA modůl (ten zakoupím v Car Star, ale montovat budu sám, ale nechám si nahrát novou verzi SW což je povinnost pro rozpoznání HW modulu) a dále mám už objednané díly, které mi nahradí zbytečnou CD mechaniku tou praktickou přihrádkou včetně vstupů, ale ještě se zeptám.
Myslíte, že bude nutné přikoupit celou konzoli BABD64320B02 nebo je to prostě jedna stejná a pouze do ní vložím krytku s USB/12V?

Zobrazit přílohu 32296
Ahoj. Na kolik te to celkem vyslo (i s postovnym)? A u android modulu budes resit vymenu nebo upravu kabelaze taky sam?
Dik
 
Ta výměna za CD mechaniku vyjde asi na 3500kc. Poštovné žádné pač mám domluveno objednání skrze mazdu. Američani to k nám neodeslou.. Psal jsem si s nimi. Android auto si namontuji sám pač to udělám důkladně včetně podlepeni plastu když už. Stačí předem nahrát sw do jednotky v mazde a pak jen vymenis modul a kabely.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
No aktuálně přemýšlím, že se do toho pouštět nebudu (výměna plastů v rámci vyjmutí CD mechaniky a nahrazení praktickou úložnou plochou z verze US Grand touring). Důvod je prostý. Nejsem prostě schopen dát dohromady všechny potřebné díly, respektivě nemám jak to ověřit. Tady na fóru nikdo neví, psal jsem do USA ale bez odpovědi a samotná Mazda je schopná max. díly objednat podle toho, co si sám určím. Předpokládal jsem, že mohou kontaktovat prodejce/servis v USA, který jim sdělí, co je potřeba, ale asi to tak nefunguje.
A objednat díly za 3500kč a tady doma zjistit, že mi třeba další 2ks chybí při rozebrání, mě opravdu neláká.
Za mě by to mělo být:

BJS7-64-32X
BHN9-66-962
CD83-66-297B
KD45-66-9U0
BADE-64-449
CD84-66-295B02
a asi:
BHN1-64316
 
Já to ukončil na dvou důvodech. Jednak objednání dílů lze pouze přes Mazdu a vyjde to na cca 5 000 Kč jelikož Mazda parts semnou nekomunikuje a navíc nejsou schopni mě potvrdit že beru všechny potřebné díly pač u některých jsem nevěděl přesně a oni údajně nekomunikuji s importem USA a nemohou ověřit. Tak mě prostě přešla chuť ačkoli bych to rozhodně chtěl dokončit.

Mazda 3 BN
 
Dosli jsme vicemene k tomu stejnymu, no :D
Je to proste prilisnej risk s nejasnym vysledkem a jedina autorita spravnych dilu jsi tu ty sam. Pripocteme nejasnosti dokumentace eshopu a je to cista loterie. Kdyby tu cestu nekdo proslapal, asi by to slo lip. Ale je taky mozny, ze je to proste i tak malo muziky.
Jeste jsem ten plan uplne nezavrhl. Tak mozna dam vedet, kdybych se nekam posunul.
 
Ja to vyresil tak ze misto CD mechaniky mam prihradku nekde na zahranicnim foru jsem to stahnul pro 3d tisk a nemusi se nic rozebirat.
To zní dobře. Mohl bys prosím poslat fotku, jak to u tebe vypadá, a příp. poslat i ten model?
 
A co takhle se složit a zaplatit shrekovi (pokud by se mu do toho chtělo), který by to byl schopný dohledat. Být v jeho kůžu, asi by se mi u toho taky nechtělo zadarmo trávit hodiny.
 
Já se trochu bojím, že i se znalostí dílů skončíme na 15k za sestavu.

Ono to v zásadě asi nebude nic těžkého vyhodit rádio a napasovat cokoliv místo toho. Možná by šly použít i nějaký konektory na napájení. Ale to bych tomu musel trochu rozumět :D

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Back
Top