• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Demontáž CD mechaniky

To neni cudlik, ale jen ledka, mam ameriku bez origo zadni mlhovky a bez indikace predni tak jsem to dodelal takhlens. Model mam v kompu tak jak budu doma hodim to sem.
 
To neni cudlik, ale jen ledka, mam ameriku bez origo zadni mlhovky a bez indikace predni tak jsem to dodelal takhlens. Model mam v kompu tak jak budu doma hodim to sem.
A to jsi tiskl na FDM nebo SLA? Je ten model ok. Jen že tam je docela velká mezera.Screenshot_2.jpg
 
fdm ani sla neznam :D ten predek jsem tisknul abs a vnitrek petg popravde te mezery jsem si ani nevsimnul jelikoz je pod hranou. jestli to budes tisknout tak by bylo asi lepsi nastavit velikost treba na 95procent protoze jsem to tam prave nemohl vecpat a musel jsem to orezavat
 
fdm ani sla neznam :D ten predek jsem tisknul abs a vnitrek petg popravde te mezery jsem si ani nevsimnul jelikoz je pod hranou. jestli to budes tisknout tak by bylo asi lepsi nastavit velikost treba na 95procent protoze jsem to tam prave nemohl vecpat a musel jsem to orezavat
Ok, tak jestli to není vidět, tak je to ok.

Pokud jsi tisk z ABS nebo PETG, tak to je klasická fdm tiskárna. Už jsou běžně dostupný i SLA (příp. MSLA, DLP), což je tisk z plastu v kapalné formě, který se vytvrdí uv světlem. Výsledky tisk má jiné mechanické vlastnosti. Ale největší rozdíl je v přesnosti. Vrstvy na tom vůbec nevidíš, protože se dá výška vrstvy nastavit až na 0.01 mm (v reálu ani tak malou vrstvu nepotřebuješ). Vypadá to jako odlitek. Tisk je mnohem snazší než na fdm, ale je to vykoupeno následným čištěním, což spočívá v nasazení rukavic a brýlí a máchání výtisku v IPA.
 
@fishboun Chápu dobře, že jsi jen vytáhl rádio a zasunul tohle místo toho rádia?

Já měl rádio vytažený, ale radši bych zrušil i ten rámeček a vymyslel spíš něco místo celeho šasi rádia. Jen to vypadá, že se musí rozebrat úplně všechno, aby se k tomu člověk dostal.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
@fishboun Chápu dobře, že jsi jen vytáhl rádio a zasunul tohle místo toho rádia?

Já měl rádio vytažený, ale radši bych zrušil i ten rámeček a vymyslel spíš něco místo celeho šasi rádia. Jen to vypadá, že se musí rozebrat úplně všechno, aby se k tomu člověk dostal.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
Hodil by se nějaký návod, jak to rozebrat.
 
No vytahnes cd mechaniku dole jsou na ni na kazde strane dirky takze bud tenky nozik nebo neco podobneho vycvaknes a misto toho das toto vytisknute. Nic vic demontovat nejde.
 
Back
Top