• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Divný zvuk z katalyzátoru?

Dreadurn

výkonný člen KLANu
134
Ahoj pánové,

při jízdě se mi ozývá jakoby plechový zvuk, přirovnal bych to k rezonujícímu plechu. Zkoušel jsem najít místo odkud to jde. Fotka odkud zvuk vychází. Katalyzátor?

IMG_7486.JPG

Nemáte s tým někdo zkušenost? Nebo co s tým? Díky.
 
Ahoj pánové,

při jízdě se mi ozývá jakoby plechový zvuk, přirovnal bych to k rezonujícímu plechu. Zkoušel jsem najít místo odkud to jde. Fotka odkud zvuk vychází. Katalyzátor?

Zobrazit přílohu 43662

Nemáte s tým někdo zkušenost? Nebo co s tým? Díky.
Jo, to bude uhnilej ten tepelnej štít okolo katalyzátoru. Klidně ho úplně sundej/odřízni.
 
Myslíte “alobal” nad výfukem? Já do toho zkoušel trochu bouchat a nikde nic nemlatilo. Stalo se mi to už i na tlumicich vzadu, že to drnčelo a bylo to dost podobný. Tak jsem si to taky myslel, ale nenašel jsem přesně to místo.
 
Ne alobal ale ten kovovej štít co je navařenej na katalyzátoru
 
Poslední úprava:
Mne chrastil kdysi davno na desetilety 626 vnitrek katalyzatoru, nejaky ty plisky/plastve uvnitr nej. Nevim, jestli je to u novejsich aut porad podobny. Bylo to slyset hlavne kdyz jsem jel se stazenym oknem napr. podel zdi nebo zabradli, nebyl to az tak vyrazny zvuk, aby byl slyset, kdyz byly zavreny okna a clovek jel nekde ve volny krajine. Stit a ruzny uchyty jsme tenkrat taky resili a pomohla az vymena katu.
 
Back
Top